Behzat Ç.’nin 5.Sezonu İptal Edildi!

Behzat Ç. 5. sezon

6 yılı aradan sonra BluTV‘nin özel yapımı olarak yeniden ekranlara geri dönen Behzat Ç’nin merakla beklenen yeni sezonu ilgili bugün önemli bir gelişme yaşandı. Bugün yaşanan gelişmeye göre, birçok kişi tarafından merakla beklenen Behzat Ç. 5. sezon BluTV tarafından iptal edildi.

Star Wars: The Rise Of Skywalker’dan Son Fragman Yayınlandı

Behzat Ç. 5. Sezon BluTV Tarafından İptal Edildi

9 bölümlü 4. sezonun ardından 5. sezon ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinden bugün kötü bir haber geldi. Konuyla ilgili basına yansıyan bilgilere göre, dizinin ekibi ve BluTV’nin yeni sezon için herhangi bir anlaşma sağlamayamadı. Bu sebepten dizinin beşinci sezon çekimleri başlamadan iptal edildi.

Bildiğiniz üzere şu sıralar internette yayınlanan diziler, televizyonda yayınlanan dizlere kıyasla daha fazla ilgi görüyor. Hal böyle olunca da,  birçok kişi zamanında adından söz ettiren yapımları internet ortamında yayınlanması için sık sık yapımcı firmalara isteklerini iletiyor.

Behzat Ç

Hatta BluTV, kullanıcıların bu talebini göz önünde bulundurarak Behzat Ç.’yi yeniden ekranlara taşımıştı. Yepyeni bir format ile izleyicilerin karşısına çıkan efsanevi dizi her ne kadar ülke gündemine oturmayı başarmışsa olsa da eksi tadını verememişti.

Ancak, heyecan verici dördüncü sezonun ardından geçtiğimiz haftalarda dizinin 45 dakikalık süresini  60 dakika çıkartacağını müjdeleyen BluTV, bugün ise yeni sezon için çalışmaların durdurulduğu haberi ile gündeme geldi.

Şimdilik her iki taraftan da resmi bir açıklama gelmedi. Ancak, dizide Behzat’ın ağabeyi Şevket’i canlandıran Ege Aydan, Instagram hesabı üzerinden gelen soru üzerine ”Proje durdu ne yazık ki anlaşamadılar” şeklinde yanıt vermesiyle son durumu gözler önüne seriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.