Bir Derdi Olan Komedi: ‘Geniş Özet’ Seyirciyle Buluşuyor

‘Geniş Özet’, günlük hayatın dertlerini komedi perspektifinden ele alarak seyirciye aktarıyor.

Tiyatro sanatçısı Sercan Alben’in tek kişilik komedi gösterisi ‘Geniş Özet’ seyirciyle buluşmaya devam ediyor.

Uzun yıllarını tiyatro sahnesinde geçiren başarılı oyuncu Sercan Alben bu kez kendi hayatından esintileri sahneye taşıyor. Şimdiye kadar biriktirdiklerini seyircisiyle paylaşmaya karar veren Alben, oluşturduğu geniş anlatıyla seyirciye hem kahkaha dolu anlar yaşama hem de olay ve durumlara farklı açılardan bakma şansı tanıyor.

Müziklerini Dalganabak grubunun üstlendiği ‘Geniş Özet’, günlük hayatın dertlerini komedi perspektifinden ele alarak seyirciye aktarıyor. Sercan Alben’in samimi üslubuyla sosyal medyadan kadın erkek ilişkilerine uzanan anlatısı seyircinin bir yandan da öz eleştiri yapmasını sağlıyor. Sercan Alben’e şovunda komedyen Deniz Cildam eşlik ediyor.

Sanatçı, tek kişilik gösterisi ‘Geniş Özet’ hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer veriyor: “Bu oyun tüm sanat kariyerimin ve hayatımın özeti. Hayatım boyunca yaşadığım coğrafyada derdi olan bir adam oldum ve mizahın gücüne hep inandım. ‘Geniş Özet’le bütün dertlerimi mizahla anlatmaya karar verdim. Gökten üç elma düşmüş. Üçü de izleyenlerin başına”

‘Geniş Özet’, 7 Şubat’ta Kuzguncuk Sanat Tiyatrosu, 21 Şubat’ta Punch Kadıköy, 27 Şubat’ta ise Kaset Kadıköy’de sahnede olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.