Bir Yaz Boyunca Biranızı Yudumlayıp Seyahat Ederek 12000$ Kazanmak İster Misiniz?

Bahar geliyor, havalar ısınmaya başladı. Dolayısıyla tatilde ne yapsam, nereye gitsem, ne kadar bütçe ayırsam soruları, düşüncelerin arasında yerini aldı. Sınırsız bira içerek dünyayı ücretsiz gezebilmek gibi bir fırsatınız olsa bunu yaz tatili planlarınız arasında değerlendirir miydiniz? Unutmadan, üzerine 12000$ para da kazanacaksınız. Bu bir ütopya dediğinizi duyar gibiyim. Ancak, World of Beer adındaki barlar zincirinin uygulaması sayesinde bu hayal gerçek oluyor.

İşin özeti şöyle, World of Beer bu yaz dört ayını her tür birayı tadacak, bira festivallerine katılacak, ülke ülke gezecek ve deneyimlerini blog ve sosyal hesaplar aracılığıyla paylaşacak üç stajyer arıyor. Evet, bu sadece bir staj pozisyonu ancak World of Beer stajyerlerine 12000$’lık bir ödeme yapacak. Buna ek olarak; ulaşım, yeme-içme ve konaklama masrafları da karşılanacak. Zaten bir gezgin bunların haricinde daha başka ne ister ki?
mlayıp-Seyahat-Ederek-12000dolar-Kazanmak-İster-Misiniz-1

Amacı en iyi el yapımı birayı keşfetmek olan bu çalışmaya başvurmak için öncelikle 21 yaşından büyük olmanız gerekiyor. Son başvuru tarihi 26 Mart ve başvuru için belirli bir bölümden mezuniyet şartı aranmıyor. Herhangi bir bölümden mezun ya da hala öğrenci olabilirsiniz. Amerika dışındaki ülkelerden de başvurular kabul ediliyor ama Amerika’da çalışma izni sahibi olmanız gerekiyor. Eğer şanslı üç kişiden biri olmayı başarırsanız, yepyeni deneyimlerle dolu sınırsız bir tatil ve gezi programı sizi bekliyor olacak. Başvuru ve detaylar için yazımızın devamındaki World of Beer’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://worldofbeer.com/DrinkItIntern#

2 Yorumlar

 1. Avatar

  akcan

  23 Mart 2016 en 12:23

  to be eligible, you must be 21 years old by March 1, 2016, and you must be a U.S. citizen or have a permanent U.S. work authorization. Open to applicants in all 50 states
  Türkçesi amerikan vatandaşı olmamız gerekiyor ne heveslendirionuz 🙁

  • Bünyamin

   Bünyamin

   23 Mart 2016 en 22:56

   Şöyle bir update yayınlandı: “A World of Beer spokeswoman said you don’t have to be a citizen, but you must be authorized to work in the US”

   Heveslenmeye devam edebilirsiniz çalışma izniniz varsa

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.