Black Mirror’dan 5. Sezon Bölüm Afişleri Yayınlandı

Belirsiz bir gelecekte, teknolojinin hayatımıza etkilerini çarpıcı bir şekilde karşımıza çıkaran Black Mirror, tüm dünyada milyonlarca izleyici kitlesine sahip bir dizi. Black Mirror beşinci sezon için geri sayım devam ederken, bölümlere dair afişler yayınlandı. Netflix Black Mirror bölümleri için hazırlanmış afişleri dizi severlerin beğenisine sundu.

Netflix Black Mirror 5. sezon bölümlerini 5 Haziran’da yayınlayacak. Toplamda üç bölüm olacak sezonun, bölümlerine dair bilgiler daha önce ortaya çıkmıştı. Aynı zamanda Black Mirror 5. sezon bölümleri ile ilgili fragmanlar da yayınlanmıştı. Şimdi ise afişleri yayınlandı. İşte görseller:

Black Mirror 5. sezon 1. bölüm karşımıza Smithereens ismiyle çıkacak. Bu bölümde bir taksi şoförünün bir anda gündem haline gelişini izleyeceğiz.

Black Mirror 5. sezon 2. bölüm Miley Cyrus’u başrolde gördüğümüz bu bölümün ismi ise Racher, Jack and Ashley, too. Konusu ise bir pop yıldızı ile tanışma hayali olan yalnız bir gencin yaşadıkları olacak. Olaylar gencin hayal ettiği gibi mi gerçekleşecek?

Black Mirror 5. sezon 3. bölüm karşımıza Striking Vipers ile çıkacak. Bu bölümde yıllar sonra bir araya gelen iki üniversite öğrencisinin hayatlarının sonsuza kadar nasıl değiştiğini izleyeceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.