Black Widow Filminin Konusu ve Tanıtımları

Marvel Sinematik Evreni (MCU)’nin dördüncü evre filmlerinden biri olan, Natasha Romanoff‘un geçmişine götürecek olan Black Widow, bu yılın merakla beklenen filmlerinden biri oldu.

Cate Shortland’in yönetmen koltuğuna oturduğu filmden bugün bir fragman daha geldi. Oscar Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu kategorisine aday gösterilen Scarlett Johansson‘ın muhtemelen son kez Natasha Romanoff olarak karşımıza çıktığı Black Widow’un konusu henüz tam olarak belli değil. Ancak fragmanlardan ve çizgi romanlardan elde edilen bilgilere göre, gizemli bir kötü kahraman olan Taskmaster, Black Widow’un yeni düşmanı olacak.

Anti-kahraman Taskmaster‘ın yeteneği, karşısında her kim olursa olsun hareketlerini ve güçlerini birebir kopyalayabilmesi. Bu durumda Black Widow’un karşısında oldukça güçlü bir kötü olduğunu söylenebilir. Ayrıca ipuçlarına göre Taskmaster’ın bir vibranyum kalkanı da olabilir.

Bugün yayınlanan fragmanda, Romanoff’un Rusya’daki geçmişinden gelen tanıdıkları ile birlikte yeni maceralara atıldığını görüyoruz ve filmin kötüsü Taskmaster ile tanışıyoruz. Filmde, seyirciye Thunderbolt Ross karakterini izleme imkanı da veriliyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Johansson’ın yanı sıra David Harbour, Rachel Weisz, Florence Pugh, O-T Fagbenle, William Hurt gibi isimler yer alıyor.

Black Widow 1 Mayıs 2020 tarihinde sinemalarda yerini alacak.

Birinci fragman:

İkinci fragman:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.