Vin Diesel’li Bloodshot Filminden İlk Fragman Geldi!

Bloodshot fragmanı

Hızlı ve Öfkeli serisiyle gönüllerde taht kuran Vin Diesel’in yeni filmi Bloodshot’tan ilk fragman yayınlandı. Yayınlanan Bloodshot fragmanı birinden hareketli sahneleri ile ön plana çıkmayı başarıyor.

Netflix’e Bu Hafta Neler Eklenecek? – 21 Ekim

Vin Diesel’li Bloodshot Fragmanı Yayınlandı!

Geçtiğimiz gün filmin yapımcısı Dinesh Shamdasani tarafından duyurulan Bloodshot filminden bugün ilk fragman yayınlandı. Hızlı ve Öfkeli serisiyle gönüllerde taht kuran Vin Diesel’in başrolünde olduğu filmde bizleri birbirinden hareketli ve heyecanlı sahneler bizleri bekliyor.

Vin Diesel’in eski bir asker olan Ray Garrison karakterine hayat verdiği filmde, ana karakterimizin ölüp daha sonra tekrardan canlandığı ve bir ölüm makinesi haline geldiğini görmekteyiz.

Bloodshot fragmanı

Sıradan bir askerken bir süper kahramana dönüşen Garrison’ın aksiyon dolu ve sıradışı hikayesini konu alan yapımın yayınlanan ilk fragmanında ana karakterimizin aynı zamanda kaybı yaşadığına da şahit olmaktayız.

Aksiyon-macera türü film sevenlerin şimdiden ilgisini çekmeyi başaran yapımın vizyon tarihi ise 21 Şubat 2020 olarak açıklandı. Son olarak, Vin Diesel’in yeni filmden yayınlanan ilk fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

İşte Bloodshot filminden ilk fragman:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.