Breaking Bad Filminden İlk Uzun Fragman!

Breaking Bad filmi

Önümüzdeki ay Netflix’te yayınlanacak olan El Camino: Bir Breaking Bad Filmi‘nin  ilk uzun tanıtım videosu bugün yayınlandı. Yayınlanan uzun fragman, filmin gidişatı ile ilgili bir takım ipuçları veriyor.

Netflix Türkiye Sansür Uygulamaya Başladı mı?

Breaking Bad Filmi’nden İlk Uzun Fragman!

Daha önceden izleyicilerin karşısına iki kısa fragman ile çıkan El Camino: Bir Breaking Bad Filmi‘nin ilk uzun fragmanı nihayet yayınlandı. Filmin gidişatı ile ilgili bir takım ipuçlarının verildiği filmin fragmanında Jesse Pinkman‘ı tanınmayacak bir halde Skinny Pete’e sığınırken görüyoruz.

Geçmişte yaşamış olduğu olaylarla yüzleşmek zorunda kalan Jesse, fragmanın sonunda ise hazır olup olmadığı sorusuna da yanıt veriyor. Tabi, bu kısımda ne olacağını görebilmek için filmin çıkış tarihi olan 11 Ekim’i beklememiz gerekecek.

Aaron Paul’ün başrolünde olacağı filmin oyun kadrosuna baktığımızda ise bizleri, Badger rolüyle Matt Jones ve Skinny Pete rolüyle Charles Baker karşılıyor. Bunun yanı sıra, bugün paylaşılan bir diğer raporda ise Mike Ehrmantraut‘u canlandıran  Jonathan Banks‘i de söz konusu yapımda görebileceğiz. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri yayınlanan fragman ile baş başa bırakalım. İyi seyirler!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.