Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 11 Ekim

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler listesi ile siz değerli okurlarımızın karşısındayız.  Sizler için hazırlamış olduğumuz bu konuyla beraber bu hafta vizyona giren filmleri bir araya getirdik. İşte karşınızda bu hafta vizyona giren filmler!

Özel Efektler Dosyası No:I – The Matrix

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 11 Ekim

Bu hafta vizyona giren filmler listesinde bizleri  başrolünde Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı  7. Koğuştaki Mucize ve Will Smith’in başrolünde olduğu İkizler Projesi gibi oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yapımlar karşılıyor.  Eğer, bu hafta sonu sinemaya gitmeyi planlıyorsanız bu listeye bir göz atmanızı öneririz. İşte, karşınızda bu hafta vizyona giren filmler!

7. Koğuştaki Mucize

Başrolünde Aras Bulut İynemli‘nin yer aldığı 7. Koğuştaki Mucize, 7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışını konu ediyor. Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur gibi isimler yer alıyor.

İkizler Projesi

Will Smith ve Mary Elizabeth Winstead gibi tanıdık simaların yer aldığı İkizler Projesi, eski bir kiralık katilin peşine düşen klonundan kurtulmak için verdiği mücadeleyi ele alıyor.

Acı ve Zafer

Dram türündeki Acı ve Zafer, yönetmen Salvador Mallo’nın geçmişten bugüne yaptığı seçimleri ve yaşamında iz bırakan olayları konu ediyor.

Saklambaç

Korku ve gerilim türünde bir film olan Saklambaç, zengin bir adım ile evlenen genç bir kadının yaşadığı korku ve gerilim dolu olayları ele alıyor.

Aşkı Beklerken

Aşkı Beklerken, aynı apartmanda yaşayıp yolları bir türkü kesişmeyen iki gencin hikayesini konu ediyor.

Gerçeğin Peşinde

Bu hafta vizyona giren filmlerden biri olan Gerçeğin Peşinde, kızını kaybettikten sonra bunalıma giren ve başka bir kadınının çocuğunun, kendi çocuğu olduğunu düşünen bir kadının dram ve gerilim dolu hikayesini anlatıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.