Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 4 Ekim

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler listesi ile siz değerli okurlarımızın karşısındayız.  Sizler için hazırlamış olduğumuz bu konuyla beraber bu hafta vizyona giren filmleri bir araya getirdik. İşte karşınızda bu hafta vizyona giren filmler!

Filmlerin Mistik Dili: Renk

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 4 Ekim

Bu hafta vizyona giren filmler listesinde bizleri  başrolünde Joaquin Phoenix’in yer aldığı Joker ve Ali Sunal’ın başrolünde olduğu Hareket Sekiz gibi oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yapımlar karşılıyor.  Eğer, bu hafta sonu sinemaya gitmeyi planlıyorsanız bu listeye bir göz atmanızı öneririz. İşte, karşınızda bu hafta vizyona giren filmler!

Joker

Bu hafta vizyona giren filmler listesine, bu yılın en çok merak edilen yapımlarından biri olan Joker filmi ile başlıyoruz. Vizyona girdiği ilk günde 5.4 milyon dolarlık gişe hasılatıyla dikkat çeken yapım, DC Comics’in antikahramanı Joker’in nasıl Joker haline geldiğini anlatıyor.

Başrolünde Joaquin Phoenix’in yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda ise Robert De Niro ve Zazie Beetz gibi tanıdık simalar yer alıyor.

Hareket Sekiz

Başrollerinde Ali Sunal, Onur Atilla ve Sarp Bozkurt’un yer aldığı Hareket Sekiz, Rus mafya liderinin peşine düşen üç polis memurunun kahkaha dolu hikayesini konu ediyor.

Kuşatma Yedi Uyuyanlar

Aksiyon tarzında bir film olan Kuşatma Yedi Uyuyanlar, vatanı için her şeyi yapmaya hazır olan eski bir askerin, vatanı üzerinde oynanan oyunları bozmak için girdiği mücadeleyi ele alıyor.

Dert Bende

Bu hafta vizyona giren filmler listesinde yer alan bir başka Türk yapımı film ise Dert Bende olarak karşımıza çıkıyor. Komedi tarzında bir film olan Dert Bende, arkadaşlarına yardım etmek isterken kendilerini zorlu bir durumun içinde bulan bir grubun hikayesini konu ediyor.

Piranalar

Yönetmen koltuğunda Claudio Giovannesi’nin oturduğu Piranalar, Nicola, Tyson, Biscottino, Lollipop, O’Russ ve Briatò’dan oluşan on 16 yaşındaki bir grup gencin hikayesini anlatıyor.

Keşfedilmemiş Çocuklar

Keşfedilmemiş Çocuklar, aileleri tarafından terk edilen ve yetiştirme yurdunda yaşayan çocukların yaşamına odaklanıyor.

Kral Şakir: Korsanlar Diyarı

Kral Şakir Korsanlar Diyarı, şehre yaklaşmak üzere olan tarih öncesine ait yaratığı durdurmak için zorlu bir maceraya atılan Şakir ve ailesinin hikayesini konu ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.