Bu Hafta Vizyona Giren Filmler #4

Bu hafta vizyona giren filmler 27 Eylül

Bu hafta vizyona giren filmler listesi ile siz değerli okurlarımızın karşısındayız.  Sizler için hazırlamış olduğumuz bu konuyla beraber bu hafta vizyona giren filmleri bir araya getirdik. İşte karşınızda bu hafta vizyona giren filmler!

Süper Kahramanlar Gerçekten Süperler Mi?/ The Boys

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 27 Eylül

Bu hafta vizyona giren filmler listesinde bizleri Fırıncı Karısı, Vampir İstilası ve Vox Lux gibi filmler karşılıyor. Eğer, bu hafta sonu sinemaya gitmeyi planlıyorsanız bu listeye bir göz atmanızı öneririz. İşte, karşınızda bu hafta vizyona giren filmler!

Fırıncı Karısı

Bu hafta vizyona giren Fırıncı Karısı, hareketlerinden şüphelendiği kocasını takip etmeye karar veren genç bir kadının hikayesine ev sahipliği yapıyor. Murat Onbul‘un yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda ise bizleri Alper Kul, Büşra Pekin ve Korhan Herduran gibi tanıdık simalar bizleri karşılıyor.

Saka Kuşu

Türkçeye Saka Kuşu olarak çevrilen The Goldfinch, annesinin öldürüldüğü müzeden paha biçilemez bir sanat eseri çalan bir çocuğun hikayesini konu ediyor.

Vox Lux

Vox Lux, yaşadığı trajedinin ardından bir popstar ikonuna dönüşen genç bir kadının yaşamına odaklanıyor.

Vampir İstilası

Bu hafta vizyona giren filmler listesine Vampir İstilası ile devam ediyoruz.  Bu hafta vizyona giren film, vampirlerin istilasından kurtulmayı başaran bir grup insanın hikayesine ev sahipliği yapıyor.

Oyunbozan

Oyunbozan, koruyucu ailelerin yanından kaçan küçük bir kızın hikayesini ele alıyor.

Sir-Ayet 2

Yönetmen koltuğunda Onur Aldoğan‘ın oturduğu Sir-Ayet 2, korku türündeki Sir-Ayet filminin devam halkası olarak karşımıza çıkıyor.

Yeti Efsanesi

Yeti Efsanesi, çatısında bulduğu efsanevi yaratık Yeti’yi evine geri götürmek için zorlu bir maceraya atılan Yi ve arkadaşlarının hikayesini ele alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.