Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler listesi ile siz değerli okurlarımızın karşısındayız.  Sizler için hazırlamış olduğumuz bu konuyla beraber bu hafta vizyona giren filmleri bir araya getirdik. İşte karşınızda bu hafta vizyona giren filmler!

Cem Yılmaz’ın Karakomik Filmlerinden Fragmanlar Yayınlandı

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Bu hafta vizyona giren filmler listesinde bizleri 5’i yerli olmak üzere toplamda 12 farklı film karşılıyor. Eğer, bu hafta sonu sinemaya gitmeyi planlıyorsanız bu listeye bir göz atmanızı öneririz.

O Bölüm 2

Sinemaseverler tarafından merakla beklenen O Bölüm 2, şeytan palyaçonun geri dönemi ile yirmi yedi yıl sonra yeniden bir araya gelen Ezikler Kulübü üyelerinin hikayesine ev sahipliği yapıyor. Eğer bu hafta sonunuza sağlam bir korku filmi renk katmak istiyorsanız, O Bölüm 2’yi öneririz.

Cin-si Bozuk

Yönetmen koltuğunda Bilal Kalyoncu’nun oturduğu Cin-si Bozuk filminde Onur ve arkadaşlarının yaşadığı trajik olayları konu ediyor. Korku ve komedinin bir arada olduğu yapımda Barbaros Dikmen, Doğa Konakoğlu gibi tanıdık yüzlerde bizleri karşılıyor.

45-25 #Kusursuz Cinayet

Bu hafta vizyona giren filmler listesindeki ikinci yerli yapım ise 45-25 #Kusursuz Cinayet, olarak karşımıza çıkıyor. Aksiyon, polisiye tarzındaki film bir seri katilin peşine düşen Mehmet Komiser ve Yavuz Başkomserin hikayesini anlatıyor.

Toplamda 1 saat 34 dakika uzunluğunda olan yapımda Gökhan Mumcu, Mehmet Baştürk, Beyza Nur Mete gibi oyuncular yer alıyor.

Serseriler

Yönetmen koltuğunda Ulaş Bahadır’ın oturduğu Serseriler, kurdukları mobil kumarhane ile köşeyi dönmeyi planlayan üç kafadarın hikayesine ev sahipliği yapıyor.

Aksiyon-komedi tarzındaki film, hem eğlendiriyor hem de heyecanlandırıyor.

Kolej Havası

Beşiktaşlı olmanın ne demek olduğunu anlatan Kolej Havası, Türk futbolunun dünü ve bugününü gözler önüne seriyor. Beşiktaşlı taraftarların merakla beklediği belgesel, 1989-92 yılları arasında üst üste 3 şampiyonluk kazanan takıma ve efsane futbolcular Metin – Ali – Feyyaz dönemine odaklanıyor

Bozkır

Bu  hafta vizyona giren filmler arasında Bozkır’da yer alıyor. Dram tarzı bir film olan Bozkır filmi, yıllardır birlikte hayat mücadelesi veren iki arkadaşın hikayesini konu ediniyor.

Uzay Parkı

Çocuğunuz ile beraber gidebileceğiniz animasyon filmi olan Uzay Parkı’nda galaksiyi kurtarmaya çalışan küçük bir kızın hikayesini bizler karşılıyor.

Aslan Çocuk

Yine çocuğunuz ile birlikte izleyebileceğiniz güzel yapımlardan biri olan Aslan çocuk, kendisine kalacak bir yer alan bir aslan yavrusunun macerasını konu ediyor.

Uslu Çocuklar

Bu hafta vizyona giren komedi filmi olan Uslu Çocuklar, 12 yaşındaki dört erkek çocuğunun okulu ekip, gün boyu sürecek komedi dolu bir maceraya atılmasını konu alıyor.

Düzenbazlar Kulübü

Dram, biyografik tarzı bir film olarak vizyona giren Düzenbazlar Kulübü filminde, saadet zinciri kuran bir grup gencin yaşadıkları ve macera dolu olaylar bizleri karşılıyor.

Hangi Kadın

Dram tarzındaki Hangi Kadın filminde, kendisini sanal bir dünyanın içinde bulan bir kadının hikayesi gözler önüne seriliyor.

Bharat

Bir Hint yapımı olan Bharat filmi bir ailenin özgürlük için vermiş olduğu zorlu mücadeleye ev sahipliği yapıyor.

Bu hafta vizyona giren filmler listesi ile beraber, 6 Eylül tarihinde sinemada gösterime giren yapımlara yakından göz attık. Bir sonraki hafta görüşmek üzere….

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.