Bu Hafta Vizyona Giren Fimler – 18 Ekim

bu hafta vizyona giren filmler 18 Ekim

Bu hafta vizyona giren filmler listesi ile siz değerli okurlarımızın karşısındayız.  Sizler için hazırlamış olduğumuz bu konuyla beraber bu hafta vizyona giren filmleri bir araya getirdik. İşte karşınızda bu hafta vizyona giren filmler!

Örümcek Adam ve Venom Aynı Filmde Buluşacak

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 18 Ekim

Bu hafta vizyona giren filmler listesinde bizleri bir süredir sinemaseverler tarafından merakla beklenen ve başrolünde Cem Yılmaz ve Ozan Güven’in yer aldığı Karakomik Filmler karşılıyor. Bunun yanı sıra kadrosunda Angeline Jolie, Elle Fanning gibi isimlerle dikkat çeken Malefiz: Kötülüğün Gücü filmi de bu hafta vizyona giren filmler listesinde yer alıyor. Eğer, bu hafta sonu sevdiklerinizle veya ailenizle sinemaya gitmeyi planlıyorsanız bu listeye göz atmanızı öneririz. İşte, karşınızda bu hafta vizyona giren filmler!

Karakomik Filmler

Bu hafta vizyona giren filmler listesine başrollerinde Cem Yılmaz, Ozan Güven ve Zafer Algöz‘ün yer aldığı Karakomik Filmler ile başlıyoruz. Tek bilet ile iki filmi izleyebileceğimiz Karakomik Filmler, Kaçamak ve 2 Arada adındaki iki farklı filmden oluşuyor.

Karışma Bende

Vizyona giren filmler listesine bir başka yerli yapım olan Karışma Bende ile devam ediyoruz. Komedi türündeki yapım Sefa Kındır, Mani Emen ve Sinan Poyraz gibi isimlere ev sahipliği yapıyor.

18 Ekim yani bugün vizyona giren Karışma Bende başlarına gelen trajikomik olayların üstesinden gelmeye çalışan Sefa Fatih ve Mami’nin hikayesini ele alıyor.

Malefiz: Kötülüğün Gücü

Kadrosunda Angelina Jolie, Elle Fanning, Harris Dickinson gibi dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı Malefiz: Kötülüğün Gücü, Malefiz ve Aurora arasındaki karmaşık ilişkiye odaklanıyor.

Vahşet Oteli

Korku ve gerilim türündeki Vahşet Oteli, bebek bekleyen bir çiftin hafta sonu tatili için gittikleri kırsal kasada başlarına gelen korku dolu olayları konu ediyor.

En Uzun Gece

Bu hafta vizyona giren filmlerden biri olan En Uzun Gece, polisiye ve aksiyon türünde bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Yönetmen koltuğunda, Orhan Kılıç’ın oturduğu yapımın oyuncu kadrosunda ise a Eda Erol, Cem Kılıç, Murat Aydın, Gamze Dar, Mustafa Yılmaz, Ece Müderrisoğlu, Ayça Denker, Umut Özkan gibi isimler yer alıyor.

Viking Kuşatması

Aksiyon, macera türündeki Viking Kuşatması, kadınlardan oluşan bir çete ile kaçak bir Viking grubu arasındaki mücadeleyi ele alıyor.

Oray

Listemizde yer alan bir diğer yeni yapım ise Oray olarak karşımıza çıkıyor. Dram türündeki bir yapım olan Oray, kimlik arayışında olan genç bir adamın hikayesine ev sahipliği ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.