Bu hafta Vizyonda Neler Var?

Sinemalarda bu hafta 4’ü yerli olmak üzere 7 yeni film izleyici ile buluşuyor!

Kan Bağı (Blood Father)

Blood-Father-New-Picture-1

Yönetmenliğini Jean François Richet’in yaptığı, aksiyon türündeki filmin başrollerinde Mel Gibson, Erin Moriarty, Diego Luna ve William H. Macy yer alıyor. Filmde, hayatını dövme yaparak ve yalnız başına karavanında yaşayarak geçiren bir adamın, 17 yaşındaki kızını erkek arkadaşı yüzünden bulaştığı uyuşturucu kartelinden kurtarma mücadelesi anlatılıyor.

Hayat Işığım (The Light Between Oceans)

The-Light-Between-Oceans

Yönetmenliğini Derek Cianfrance’in yaptığı yaptığı, aşk ve dram türündeki filmin başrollerinde Michael Fassbender, Alicia Vikander ve Rachel Weisz yer alıyor. Filmde, Batı Avustralya’da bir fenerin idaresinden sorumlu evli bir çiftin, batmış gemi enkazından buldukları bebeği sahiplenip kimseye söylemeden bakmaları ve bu sırrın daha sonra başlarına açtığı dert anlatılıyor.

Siccin 3: Cürmü Aşk

sic

Yönetmenliğini Alper Mestçi’nin yaptığı, korku türündeki filmde Adnan Koç, Büşra Apaydın, Cem Uslu ve Nevin Efe gibi isimler yer alıyor. Filmin konusu ise şöyle: “Orhan ile Sedat çocukluk arkadaşıdır. Yıllar sonra Orhan, Sedat’ın kız kardeşi Kader’le birbirlerine aşık olup evlenirler. Sedat’ın yaptığı araba kazası üçünün de hayatlarının dönüm noktası olur. Sedat’ın oğlu Mehmet felç olur. Kader ise geçmişini hatırlayamaz. Orhan bu olay yüzünden Sedat’ı suçlar ve onunla bütün iletişimini keser. Sedat, duyduğu vicdan azabı ve yaşadığı tuhaf ürkütücü olaylar nedeniyle iyice dağılır. Orhan ise çok sevdiği ilk ve tek aşkı Kader’i kaybetmeme uğruna korkunç şeyler yapmaya başlar.”

Masal

Masal

Yönetmenliğini Arin Arjen Öztürk’ün yaptığı, romantik dram türündeki filmin başrollerinde Gökhan Mumcu, Tolga Yüce ve Bengi Öztürk yer alıyor. Filmde, Yeşim karakterinin zorlu bir ameliyattan sağ çıkamayacağını düşünen arkadaşlarının, Yeşim’in vasiyet mektubu üzerine 5 arkadaş Bafa Gölü’ne doğru yola çıkmaları, vasiyetin sırrını çözmeye çalışırken karşılaştıkları diğer hikayeler ve bu hikayelerin Yeşim’in hikayesiyle kesişimi anlatılıyor.

Tutmayın Beni

tutmayın

Yönetmenliğini Semra Dündar’ın yaptığı, komedi türündeki filmin başrollerinde Bala Atabek, Derya Şen, Hakan Eratik, Volkan Baş ve Leyla Üner Ermaya yer alıyor. Filmde, bir alışveriş merkezinde çalışan güvenlik görevlisi ‘Fikret’in başından geçen komik olaylar anlatılıyor.

Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler

korku

Yönetmenliğini Özgür Bekar’ın yaptığı, korku komedi türündeki filmin başrollerinde Ufuk Şen, Süleyman Kabaali, Bengi İdil Uras ve Duygu Paracıkoğlu yer alıyor. Filmde, kostümcü olarak çalıştığı film setinden kovulan ve abilerinden aldıkları paraları sürekli gereksiz işlerde batıran iki arkadaşa kendini yönetmen diye tanıtıp, ikiliyi korku filmi piyasasında çok para olduğuna ikna eden bir genç kızın yaşadığı komik olaylar anlatılıyor.

Kayıp Balık Dori

dori

Yönetmenliğini Andrew Stanton’un yaptığı, animasyon komedi türündeki filmin seslendirmelerinde Ellen De Generes, Albert Brooks, Ed O’Neill, Kaitlin Olson, Hayden Rolence, Ty Burrel, Diane Keaton, Eugene Levy, Sloane Murray, Idris Elba, Dominic West gibi ünlü isimler yer aldı. Filmde, geçmişiyle ilgili cevaplar arayan, arkadaşları Nemo ve Marlin ile tekrar bir araya glen Dori’nin acıklı hikayesi anlatılıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.