Bu Hafta Yayınlanan En İyi 5 Fragman – 15 Eylül

Bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragman

Sinema ve dizi sektörünün fazlasıyla hareketli geçeceği 2019’da yepyeni fragmanlar bu hafta da bizleri karşıladı. Biz de sizler için hazırlamış olduğumuz bu konuyla beraber bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragmanı bir araya getirdik. İşte, karşınızda bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragman!

Bu Hafta Yayınlanan En İyi 5 Fragman! – 15 Eylül

Bu hafta yayınlanan en iyi  fragman listesiyle siz değerli okurlarımızın karşısındayız. Sizler için bu hafta yayınlanan ve mutlaka izlemeniz gereken fragmanları bir araya getirdik. Derlemiş olduğumuz listede ise Midway, Waves ve Radioactive gibi dikkat çekici yapımlar yer alıyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragman listesi ile sizleri baş başa bırakalım.

5. Like a Boss

Bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragman listemize Miguel Arteta tarafından yönetilen komedi filmi Like a Boss ile başlıyoruz. 10 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek olan komedi film, bir güzellik firması kurmaya çalışan iki arkadaşı ele alıyor.

Vizyon Tarihi: 10 Ocak 2020

4. Midway

Beyaz Saray Düştü filmini yönetmeninden Midway, adından anlayabileceğiniz üzere, İkinci Dünya Savaşı’nda gerçekleşen Midway Savaşı’nı konu alıyor. 8 Kasım’da vizyona girecek olan film Ed Skrein, Patrick Wilson, Nick Jonas, Mandy Moore, Woody Harrelson, Darren Criss gibi tanıdık simalara ev sahipliği yapıyor.

Vizyon Tarihi: 8 Kasım 2019

3. Little Monsters

İlginç bir hikayeye ev sahipliği yapan Little Monsters, zombi filmi olarak karşımıza çıkıyor. Fakat, komedi tarzıyla diğer zombi filmlerinden biraz farklı olacak olan Little Monsters, 11 Ekim 2019’da vizyona girecek.

Vizyon Tarihi: 11 Ekim 2019

2. Waves

Tyler ve ailesinin hikayesini konu alan film bildiğiniz üzere Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gösterilmişti. Birçok kişinin beğenisi kazanan yapım 1 Kasım 2019‘da beyaz perdeye taşınıyor.

Vizyon Tarihi: 1 Kasım 2019

 

1. Radioactive

Listemizin birinci sırasında yer alan Radioactive filmi, Marie Curie’nin hayatını ele alıyor. 2020 yılında vizyona girecek olan filmin çıkış tarihi ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmadı.

Vizyon Tarihi: 2020

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.