Bu Hafta Yayınlanan En İyi 5 Fragman – 20 Ekim

bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragman

Sinema ve dizi sektörünün fazlasıyla hareketli geçeceği 2019’da yepyeni fragmanlar bu hafta da bizleri karşıladı. Biz de sizler için hazırlamış olduğumuz bu konuyla beraber, bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragmanı bir araya getirdik. İşte, karşınızda bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragman!

Netflix’in En Çok İzlenen Orijinal Filmleri

Bu Hafta Yayınlanan En İyi 5 Fragman – 20 Ekim

Bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragman listesiyle siz değerli okurlarımızın karşısındayız. Sizler için bu hafta yayınlanan ve mutlaka izlemeniz gereken fragmanları bir araya getirdik. Derlemiş olduğumuz listede ise Dolittle, Bombshell ve American Son gibi dikkat çekici yapımlar yer alıyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragman listesi ile sizleri baş başa bırakalım.

5. Bombshell

Bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragman listemize güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Bombshell filmi ile başlıyoruz. Fox News şirketinin başındaki Roger Ailes’in karıştığı taciz skandalını konu edinecek olan Bombshel güçlü oyuncu kadrosuyla ön plana çıkmayı başarıyor.

19 Aralık 2019‘da vizyona girecek olan filmde aynı zamanda, taciz olayının su yüzene çıkması ile yaşananlar ve tacizde bulunan medya patronunun perde arkasındaki öyküsü de gözler önüne seriliyor.

Vizyon Tarihi: 19 Aralık 2019

4. Holiday in the Wild

1 Kasım tarihinde Netflix üzerinden yayınlanacak olan Holiday in the Wild, Kate adında bir kadının evliliğinin bitmesi ve oğlunun evden ayrılması sonrası adeta ikinci balayı için Afrika’ya gidişini ve orada yaşadıklarını ele alıyor.

Vizyon Tarihi: 1 Kasım 2019 

3. Marriage Story

Bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragman listesine Marriage Story filmi ile devam ediyoruz. Dağılan bir evliliğin ve ailenin yaşadıklarını oldukça şefkatli bir dille anlatan filmde Adam Driver ve Scarlett Johansson gibi tanıdık simalarda yer alıyor.

Vizyon Tarihi: 6 Kasım 2019

2 Dolittle

Başrollerinde Robert Downey Jr. Antonio Banderas ve Michael Sheen gibi tanıdık simalara ev sahipliği yapan Dolittle, bir doktorun eşinin ölümü sonrası yaşadığı macerayı ele alıyor.

Vizyon Tarihi: 17 Ocak 2020

1. American Son

1 Kasım 2019 tarihinde Netflix üzerinden yayımlanacak olan American Son filminde, ayrı yaşayan bir çiftin kayıp çocuklarını arama macerasını konu ediyor.

Vizyon Tarihi: 1 Kasım 2019

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.