Bu Hafta Yayınlanan En İyi 5 Fragman

Bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragman

Sinema ve dizi sektörünün fazlasıyla hareketli geçeceği 2019’da yepyeni fragmanlar bu hafta da bizleri karşıladı. Biz de sizler için hazırlamış olduğumuz bu konuyla beraber bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragmanı bir araya getirdik. İşte, karşınızda bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragman!

Bu Hafta Yayınlanan En İyi 5 Fragman!

Bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragman listesiyle siz değerli Sanat Karavanı okurlarının karşısındayız. Sizler için bu hafta yayınlanan ve mutlaka izlemeniz gereken fragmanları bir araya getirdik. Derlemiş olduğumuz listede ise Terminator: Dark Fate, The Joker, El Camino: A Breaking Bad gibi dikkat çekici yapımlar yer alıyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragman listesi ile sizleri baş başa bırakalım.

5 – Terminator: Dark Fate

Arnold Schwarzenegger ve Linda Hamilton’ı bir araya getiren yapım, Termintor 2’nin hemen ardından geçen olayları konu alıyor. Yönetmen koltuğunda Deadpool filminden aşina olduğumuz Tim Miller’ın oturduğu filmde Hamilton, Sarah Connor rolüyle bir kez daha dünyayı kurtarmaya hazırlanıyor.

Vizyon Tarihi: 23 Ekim 2019

Aksiyon Dolu Terminator: Dark Fate Fragmanı Yayınlandı

4- Star Wars: The Rise of Skywalker

Yönetmen koltuğunda J.J Abrams’ın oturduğu yeni Star Wars filmede, Ridley, Driver, Isaac Boyega’nın yanı sıra Billy Dee Williams, Mark Hamill, Keri Russell, Domhnall Gleeson  gibi birçok tanıdık oyuncuya ev sahipliği yapıyor.

Vizyon Tarihi: 20 Aralık 2019

3- Lady And The Tramp

Oldukça eğlenceli bir hikayeye ev sahipliği yapan film, canlı aksiyon yapısıyla ön olana çıkmayı başarıyor. İlk olarak 1955 yılında yayınlanan klasik, bir ev köpeğinin evden kaçıp zorlu sokak şartlarında yaşamasını ve  pişman olup geri eve dönmesini konu alıyor.

Vizyon Tarihi: 12 Kasım 2019

2- El Camino A Breaking Bad Movie

Bu hafta yayınlanan en iyi 5 fragman listesinde dikkat çeken bir diğer film ise El Camino A Breaking Bad Movie olarak karşımıza çıkıyor.  Neflix platformuna özel olarak yayınlanacak filmde, dizide uyuşturucu imalatçısı ve satıcısı Jesse Pinkman karakterini canlandırılan Aaron Paul yer alıyor.

Vizyon Tarihi: 11 Ekim 2019

1- The Joker

Tood Philips imzalı Joker filminde, toplumun umursamadığı, başarısız bir komedyenin inanılmaz değişimi gözler önüne seriliyor. Bunun yanı sıra Joaquin Phoenix’li Joker filmi, kötü karakter olarak bilinen Joker’in orijinal hikayesine odaklanıyor.

Vizyon Tarihi: 4 Ekim 2019

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.