Canon’dan ‘Yaz Hikayesi’ni Fotoğraflayana 1 Yıllık Dünya Turu Hediye!

1 Yıl Boyunca Dünyayı Gezip Fotoğraflamak Üstüne Bir de Para Almak İster Misiniz? O zaman bu haberimiz tam size göre. Canon, düzenlediği yarışmayla bir kişiyi dünya turuna çıkarıyor. Üstelik yolculuğu boyunca her ay 1.500 pound kazanacak olan kişinin uçak biletleri ve konaklama masrafları da karşılanacak.

Canon’un başlattığı ‘Live For The Story’ kampanyası kapsamında  düzenlenen ‘365 Gün Yaz’ adlı yarışmayla hayallerine kavuşacak kişi belki de sizsiniz. Türkiye de dahil olmak üzere toplamda 20 ülkeden katılımın sağlanacağı yarışmaya katılmak içinse Instagram kullanıcısı olmak ve 18 yaşın üstünde olmak yeterli.

Yarışmanın adından da anlaşılacağı üzere ‘yaz hikayenizi’ anlatan, özgün ve yaratıcı bir fotoğrafı 50 kelimeyi geçmeyecek şekilde yazdığınız bir hikayeyle beraber @canoneurasia ve #LiveForTheStory etiketleriyle Instagram’da paylaşarak başvurunuzu gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Son başvuru tarihi 28 Haziran olan yarışmanın neticesinde birinci seçilen fotoğrafın sahibi dünyayı gezerek yeni hikayelerin peşinde koşarken yapacağı harcamaları da düşünmeyecek. Kendi ülkesine dönüş de dahil toplamda 7 adet ekonomi sınıfı uçuş biletinin yanı sıra 6 farklı yerde 2’şer gecelik konaklama ücreti de karşılanacak. Ayrıca seyahat ettiği her ay için 1.500 pound harçlık alacak.

Yarışmanın birincisi ise, bir Canon temsilcisinin ve Zoe Kravitz’in de aralarında bulunduğu bağımsız bir hakemler kurulu tarafından seçilecek. Seçim kriterleri fotoğrafın yaratıcılığına, fotoğraf kalitesine, fotoğrafın orijinalliğine ve 50 kelimeye kadar yazılan metnin yaratıcılığına dayalı olacak. Kazanan isim yarışmanın kapanışından itibaren 6 hafta içinde açıklanacak.

Yarışma hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklaynız.

Şimdiye kadar başvuran adayların fotoğraflarını görmek için tıklayınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.