Cem Yılmaz’dan ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ Sürprizi!

Cem Yılmaz; yönetmenliğini Ömer Vargı’nın üstlendiği, 1998 yapımı film ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ın 20. yılına özel bir sürpriz hazırlığında olduğunu sosyal medya üzerinden sevenlerine duyurdu.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın ilk sinema filmi deneyimi olan ‘Her şey Çok Güzel Olacak’, Yılmaz’ın senaryosuna da katkıda bulunduğu ve Mazhar Alanson’la başrol oynadığı, o dönemin ‘gelecek vaad eden’ yapımlarından biri olma özelliği taşıyor.

Cem Yılmaz, filmin 20. yılına özel bir sürpriz hazırlayacağını ise şu sözlerle sosyal medya üzerinden sevenleriyle paylaştı: ”Önümüzdeki yıl, HŞÇGO filmimizin 20. yılı! 20. yıl şerefine bi 40 dk lık orta metraj özel bi film düşünüyorum.”

Cem Yılmaz’ın Altan karakteriyle Mazhar Alanson’un ise Nuri karakteriyle başrollerini paylaştığı filmin konusu ise şöyleydi:

”Altan, karıştığı kavga sırasında yıllardır görmediği kardeşi Nuri’yle karşılaşır. Nuri’nin çalıştığı ecza deposunu, uzun süredir açmayı planladığı bar için bir para kaynağı olarak görür. Çeşitli uğraşlardan sonra Nuri’ye tekrar yakınlaşmayı başaran Altan, farkına varmadan hem kendisini hem de Nuri’yi tehlikeli maceraların içine sürükler. Nuri ve Altan, her şeyin çok güzel olacağını umarak yaşamla mücadeleye devam ederler. Bu mücadele içerisinde unuttukları önemli detaylar vardır.”

 

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Gündem Editörü.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
Harun Kolçak Hayatını Kaybetti!

Uzun süredir kanser tedavisi gören sanatçı Harun Kolçak, 62 yaşında hayatını kaybetti. Sinema sanatçısı Eşref Kolçak'ın oğlu; Türk pop şarkıcısı, besteci,...

Kapat