Coldplay ve Game of Thrones’tan Muhteşem Performans

İlk zamanlar Peter Dinklage ve Emilia Clarke’in performanslarıyla haberdar olduğumuz, ufak tefek videolarla kendisini belli eden projenin NBC ve resmi Youtube kanallarında 12 dakikalık tam versiyonu yayınlanınca Coldplay ve Game of Thrones hayranlarına güzel bir hediye oldu.

Coldplay grubundan Chris Martin’in kadife ses tonu ve Game of Thrones’un destansı ekibiyle güzel bir uyum yakalayan program, ABD’nin Afrika için en büyük bağış toplama faaliyetlerinden biri olan “Red Nose Day” için hazırlandı.

12 dakikanın 3 saniye gibi geçip gittiği bu videoda, Game of Thrones’a atıflar ve bolca mizah bulacaksınız. Hemen hemen bütün dizi karakterlerinin bulunduğu videoda Thomas Brodie-Sangster (Jojen Reed), Mark Addy (Robert Baratheon), Kit Harington (Jon Snow), John Bradley (Samwell Tarly),  Iwan Rheon (Ramsay Bolton), Charlotte Pope (Myranda),  Nikolaj Coster-Waldau (Jamie Lannister), Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Rose Leslie (Ygritte), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Daenerys Targaryen’i (Emilia Clarke) alıştığımız dizi karakterlerinden çok daha farklı şekilde göreceksiniz.

Lafı daha fazla uzatmadan sizi bu 12 dakikalık videoyla baş başa bırakıyorum, iyi seyirler!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.