Dan Brown Yeni Kitabını Çıkarmaya Hazırlanıyor!

Dan Brown’ın romanları kadar kitaplarının yayıma hazırlanma süreci de merak uyandırıyor. Aynı anda 13 ülkede yayımlanacak olan romanı ilk okuyan ülke ise saat farkı ile Türkiye olacak!

Dan Brown’ın 3 Ekim 2017’de “Origin” adıyla okurla buluşacak olan yeni romanının yayıma hazırlık süreci başladı. Bir önceki romanı Cehennem’de olduğu gibi yeni kitabın hazırlık sürecinde de çevirmen ve editörler tek bir merkeze toplanıyor. Güvenlik önlemlerinin oldukça yüksek tutulduğu bu süreçte, çevirmenler internetin olmadığı bir odada yanlarına özel eşyalarını bile almadan çalışıyorlar. Merkezin neresi olduğu ise şimdilik sır gibi saklanıyor.

Aynı anda 13 ülkede yayımlanacak olan romanı ilk okuyan ülke ise saat farkı ile Türkiye olacak! Romanda Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon bir kez daha karşımıza çıkıyor. Langdon, insanlığın bugüne kadar yanıt veremediği iki sorunun kesiştiği tehlikeli bir kavşakta dünyayı yerinden oynatacak bir buluşla insanlığa yanıt verecek.

Da Vinci Şifresi, Melekler ve Şeytanlar, Dijital Kale, İhanet Noktası, Kayıp Sembol ve Cehennem romanlarında olduğu gibi Origin’de de din, bilim, sanat ve mimarlık tarihinden izler olacağı belirtiliyor.

Kaynak: Ntv

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Gündem Editörü.

1 Comment

  1. Jerfi

    17 Haziran 2017 at 18:24

    Çok basit kitaplar yazarak çok büyük bir servet yapmak! Asıl bunun üzerine bir kitap yazılmalı!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
23. Gezici Festival, Sinemayı Şehir Şehir Dolaştırmaya Hazırlanıyor!

Ankara Sinema Derneği’nin T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı katkılarıyla düzenlediği Gezici Festival, aralık ayında sinemayı şehir şehir dolaştırmak üzere 23'üncü kez...

Kapat