Daniel Craig Yeniden James Bond Olacak!

Dünyaca ünlü İngiliz aktör Daniel Craig, 2019 yılında vizyona girecek olan yeni James Bond filminde tekrar ünlü ajanı canlandıracağını açıkladı.

James Bond serisinin 25’inci filminde yeniden 007 James Bond’u canlandıracağını doğrulayan Craig, katıldığı tv şovunda sözlerine şöyle devam etti: “Bu konuda biraz ağzı sıkı davrandım. Tüm gün boyunca röportajlar veriyordum ve insanlar bana bunu soruyordu. Çekingen olmayı tercih ettim. Ama eğer doğruları konuşacaksam sana söylemeliymişim gibi hissediyorum.” The Late Show’da Stephen Colbert’in 2filmde oynayıp oynamayacağına dair2 sorusunu yinelemesinin üstüne ünlü aktör, “evet” cevabını vererek, serinin yeni filminde rol alacağını doğrulamış oldu.

James Bond serisinde son kez yer alacağının da sinyallerini veren oyuncu, “Bence artık tamam. Mutlu bir şekilde sonlandırmak için sabırsızlanıyorum” ifadesinde bulundu.

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Gündem Editörü.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
GPS Uygulamasını Tuvale Dönüştüren Yaratıcı Sanatçı

Koşucuların ve bisikletçilerin kullandığı popüler uygulama Strava, günlük yapmış olduğunuz spor kayıtlarınızı tutan bir gps uygulamasıdır. Kaç kilometre gittiğinizi, harcadığınız...

Kapat