Robert Downey Jr.’lı Dolittle Filminden İlk Fragman!

Dolittle fragmanı

Tony Stark ve Sherlock Holmes karakterleri ile sinemaseverlerin gönlünde taht kuran Robert Downey Jr.’ın başrolünde olduğu Dolittle filminden ilk fragman yayınlandı.

Marvel Filmleri Hangi Sırayla İzlenir?

Robert Downey Jr.’lı Dolittle Fragmanı Yayınlandı

Marvel serilerinde hayat verdiği Tony Stark rolüyle herkesin beğenisi kazanan Robert Downey Jr.’ın hatırlarsanız, geçtiğimiz günlerde yeni bir film ile karşımıza çıkacağı ortaya çıkmıştı. Yaşanan bu gelişmenin ardından sabah saatlerinde merakla beklenen filmin afişini yayınlayan yapımcı firma şimdi de Dolittle fragmanı ile karşımıza çıkıyor.

Hayvanlarla konuşabilen adamın klasik masalını yeniden beyaz perdeye uyarlayacak olan Dolittle filminin oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr‘ın haricinde Antonio Bandreas ve  Michael Sheen gibi usta isimlerde bizleri karşılıyor.

Bunun yanı sıra filmin seslendirme kadrosunda ise Spider-Man karakteri ile milyonların gönlünde taht kuran Tom Holland, Selena Gomez, Rami Malek, Kumail Nanjiani, Emma Thompson gibi tanıdık simalarda yer alıyor.

Zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve yapımı için toplamda 175 milyon dolar harcanan filmin gişede büyük başarılara imza atması da bekleniyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan 17 Ocak 2020‘de vizyona girecek olan filmin yayınlanan ilk fragmanı ile sizleri baş başa bırakalım. İyi seyirler!

İşte, Dolittle fragmanı:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.