Drake Sevdiği Dizi Yayından Kalkınca Yapımcılığını Üstlendi

Drake top boy dizisi

Drake sevdiği dizi Top Boy yayından kalkınca dizinin yapımcılığını üstlendi. Bununla da kalmayan Drake aynı zamanda diziyi Netflix’e de getirdi.

Drake Top Boy Dizisinin Yapımcılığını Üstlendi

Dünyaca ünlü şarkıcı Drake, sevdiği dizi Top Boy yayından kalkınca harekete geçti ve sevdiği dizinin yapımcılığını üstlendi. Aynı zamanda bununla da yetinmeyen ünlü şarkıcı The Boy dizisinin yeni sezonlarını da Netflix’e getirdi.

Drake’ın bu hamlesiyle beraber İngiliz suç dizisi The Boy’un yeni sezonları, haberin başında belirtiğimiz gibi Netflix üzerinden yayınlanmaya başlanacak. Hatırlarsanız, Drake bundan 5 yıl kadar önce bir Instagram mesajında severek izlediği dizinini yayından kaldırılmasından duyduğu üzüntüyü kaleme almıştı.

Drake Top Boy

Dizinin yayından kaldırılmasından sonra harekete geçen Drake, dizinin yaratıcısı ve aynı zamanda yazarı olan Ronan Bennett ile iletişime geçerek bir görüşme ayarladı. Bu görüşmede dizinin üçüncü sezonu için fonlama teklif eden ünlü şarkıcı, bu görüşme sonucunda severek izlediği dizinin yapımcılığını üstlendi.

Dizinin konusunu hatırlatacak olursak, İngiltere’nin başkenti Londra’nın Hackney mahallesinde geçen dizi uyuşturucu ticaretinin ve suç oranın yüksek olduğu mahallede gençlerin yaşam mücadelesini konu alıyor.

Bahsi geçen bu dizi ise orijinal kadrosu ile beraber bu hafta Netflix üzerinden yayınlanacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.