Evinizi Sanat Galerisine Dönüştürün

Sanatın sakinleştirici bir etkisi olduğu söylenir. Bir sergi, bir müze veya bir konser ziyareti günlük hayatın yoğun temposundan biraz uzaklaşmanızı sağlayacak keyifli zaman aralıklarıdır. Peki ya artık sanat ile iç içe olabilmek için artık evinizden çıkmak zorunda olmadığınızı söylesek?

Evinizi neredeyse bir sanat galerisine dönüştürmek artık eskisi kadar maliyetli değil.
Sizler için seçtiğimiz parçalarla buram buram sanat kokan bir evde yaşamak artık herkes için mümkün! Ruhunuza dokunacak, sanatla iç içe keyifli bir dekorasyona sahip olmayı kim istemez ki?

The Tiplers Family

Ekinakis’e ait olan bu eserlerle renkli bir dünyaya sahip birçok karakter portresini evinizde misafir ediyor olacaksınız.

https://www.hipicon.com/P/ekinakis-moonstruck-poster/20379


https://www.hipicon.com/P/ekinakis-prosecutor-poster/20391


https://www.hipicon.com/P/ekinakis-moustache-love-striped/2007

Ekinakis 

Ankara’da doğan Ekinakis, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi – Viyola Sanat Dalı’ndan mezun oldu. Müzik eğitimi ile eş zamanlı olarak fotoğraf ve illüstrasyon ile ilgilendi. Mezun olduktan sonra, hem gerçek hayattan hem de hayal dünyasından esinlenerek, türlü portrelerin oluşturduğu The Tiplers Family karakter serisini yarattı. Eylül 2013’te illüstrasyonlarını ve tasarımlarını Ekinakis markası altında topladı. Mart 2014’ten beri ilüstraston ve poster Kadıköy’deki atölyesinde sürdürüyor.

Durdurulamaz zamanla birlikte kaybedilen doğal denge, evinizin duvarlarında yerini boyutlar arası dokunulamayan bir parodiye bırakacak.


https://www.hipicon.com/P/paper-street-co-galactic-edisyonlu-baski/21281


https://www.hipicon.com/P/paper-street-co-helping-hands-edisyonlu-baski/21284

Paper Street Co.

Paper Street Co. iki kız kardeşin başlattığı bir kağıt projesidir. İllüstrator, grafik tasarımcı ve sanatçıların bulunduğu bir tasarımcı ağı ile poster, kartpostal, davetiye, kartvizit gibi her türlü yaratıcı kağıt ürününü tasarlayıp üretirler.

Günlük hayatta karşınıza çıkabilecek birçok siluetten en sevdiklerinizi duvarlarınıza yansıtmak nasıl olurdu?


https://www.hipicon.com/P/serkan-akyol-death-to-hipsters/10526


https://www.hipicon.com/P/serkan-akyol-adamlar/10441

Serkan Akyol 

Atölyesini açmaya 2014 Ağustos ayında karar veren Serkan Akyol’a ait tasarımlar daha çok sade ürünlerden oluşuyor. Poster, kasnak, yastık gibi tasarımların gündelik ürünlerle birleşmesiyle şahane tasarımlar ortaya çıkıyor.

Tek bir tarza bağlı kalmayan, cesur, canlı ve dikkat çeken ve aslında basit bir mesaj içeren birçok çalışma evinizin dört bir yanını süsleyebilir.


https://www.hipicon.com/P/ikiiki-mega-2-ahsap-baski/12290


https://www.hipicon.com/P/ikiiki-gramophone-poster/12086

İkiiki

İstanbullu Tasarımcı Ali Güleç’in çizimleri ilgi çekici, esprili ve absürt arasında gidip gelmektedir. “ikiiki” markası için tasarım yaparken, geleneksel illüstrasyonlarını bilgisayar çizimleriyle harmanlayıp, baskı, poster, kolaj ve çoğunlukla dikkat çekici tasarımlara sahip ürünler ortaya çıkarmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.