Ezhel Olay Klibi İle Büyük Ses Getirdi!

Ezhel Olay klibi

Ezhel Olay klibi ile büyük ses getirdi. İlk 10 saat içerisinde 700 bin izlenmeyi geçen Ezhel’in Olay klibi, henüz açıklanmayan bir nedenden dolayı YouTube tarafından trend videolar listesinden kaldırıldı.

Şanışer Susamam Şarkısı İle Türkiye Gündeminde!

Ezhel Olay Klibi İle Büyük Ses Getirdi

Son şarkısı ile toplumsal olaylara değinen ünlü Rapçi Ezel yeni video klibinde 15 Temmuz Darbe Girişimi, Gezi olayları, Eren Bülbül’ün şehit edilmesi, kadın cinayetleri, taciz ve tecavüz olayları gibi pek çok konuya yer veriyor.

Çok kısa bir süre içerisinde 700 bin izleyiciye ulaşan Olay şarkısında aynı zamanda ”Ölmek istemiyoruz” sözleri ile eski eşi tarafından boğazı kesilen Emine Bulut‘un ‘‘Ölmek istemiyorum” feryadına da göndermede bulunuluyor.

Twitter’da da kısa süre içerisinde trend olan Ezhel Olay şarkısı, haberin başında da belirtiğimiz gibi henüz açıklanmayan bir sebepten dolayı trend videolar listesinden kaldırıldı. YouTube’un bu hamlesi ise Ezhel’in hayranları tarafından tepki ile karşılandı. Son olarak Ezhel’in büyük ses getiren yeni video klibini hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.