Efsanevi Face/Off Filmi Yeniden Çekilecek

Face/Off filmi yeniden çekilecek

Nicolas Cage ve John Travolta’nın boşrolünde olduğu Face/Off filmi yeniden seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dış basında paylaşılan haberlere göre 1997’de John Woo tarafından çekilen ve ülkemizde Yüz Yüze adıyla vizyona giren Face/Off filmi yakın zaman içerisinde yeninden beyaz perdeye aktarılacak.

Joker’e Venedik Film Festivali’nden Ödül!

Face/Off Filmi Yeniden Çekilecek

Paramount Pictures 1997 yılına damgasını vuran Face/Off filmini yeniden çekmeye karar verdi. Konuyla ilgili paylaşılan raporlara göre yeniden çekilecek olan filmin başrol oyuncularının da değişmesine kesin gözüyle bakılıyor. Bunun yerine iki yeni isim ile yoluna devam edecek kolan Paramount, şimdilik bu isimlerin kimler olduğunu açıklamadı.

Konuyla ilgili yayınlanan bir diğer raporda ise Paramount’un hakları kendine olan eski yapımları yeniden beyaz perdeye aktarabileceği düşünülüyor. Eğer, yapımcı şirket Face/Off filmi ile yeniden başarılı olursa haklarını elinde bulundurduğu Grease ve Forrest Gump filmlerini de yeniden beyaz perdeye aktarabilir.

Face/Off filmi

Şimdilik yeniden beyaz perdeye aktarılacak olan film ile ilgili herhangi bir detay paylaşılmadı. Ancak, yapımcı firmaya yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda şimdilik filmin oyuncularının ve senaristinin belirlenmesi için çalışmalar yürütüldüğü belirtiliyor.

Yine aynı haberde yer alan bilgiye göre şirketin, filmin yapımcılığını üstlenmesi için David Permut ve Neal Moritz  isimleriyle görüştüğü de iddia ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.