Ferzan Özpetek’in Yeni Filmi İtalya’da Gösterime Giriyor

Ferman Özpetek filmi La Dea Fortuna

Ferzan Özpetek‘in yönettiği, Serra Yılmaz’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı ‘La Dea Fortuna’ filmi İtalya’da gösterime giriyor.

Haluk Bilginer’li Alex Rider Dizisinin İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Ferzan Özpetek İmzalı La Dea Fortuna Filmi İtalya’da Gösterime Giriyor

Son olarka Napoli Veleta ile izleyici karşısına çıkan Ferzan Özpetek, şimdi de yeni filmi ‘La Dea Fortuna’ ile yeniden seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İtalya’da hayatını sürdüren Türk yönetmen Ferzan Özpetek, yeni filminin tanıtım videosunu ise resmi Instagram hesabı üzerinden yayınladı.

Bildiğiniz üzere Ferzan Özpetek’in yeni filminin daha önceden Kasım 2019’da vizyona gireceği açıklanmıştı.  Fakat, filmin dağıtıcısı olan Warner Bros tarafından çok beğenildiği ifade edilen film, alınan karar ile beraber birbirinden iddialı yapımların gösterime gireceği 19 Aralık’ta izleyici ile buluşacak.

Türk yönetmen Ferzan Özpetek’in 13’üncü filmi olarak da seyirci karşısına çıkacak olan La Dea Fortuna filminin oyuncu kadrosunda ise, Stefano Accorsi, Edoardo Leo, Serra Yılmaz, Jasmine Trinca gibi isimler yer alıyor.

Queer bir çiftin hikayesine ev sahipliği yapan ‘La Dea Fortuna’ duygu yüklü yapısıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Şimdilik söz konusu filmin İtalya’da vizyona gireceği tarih açıklansa da merakla beklenen filmin Türkiye’de ne zaman gösterime gireceği bilinmiyor.

Tüm bu detayları geride bırakıp, hemen aşağından İtalya’da vizyona girecek olan filmin tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.