George R. R. Martin’in Yeni Dizisi ‘Nightflyers’ (İlk Fragman)

Dünyaca ünlü televizyon dizisi ‘Game of Thrones’un yazarı George R. R. Martin’den yeni dizi geldi. Yazarın bilim kurgu romanından diziye uyarlanan ‘Nightflyers’ın ilk fragmanı yayınlandı.

Milyonlarca hayranı olan Game of Thrones dizisinin yaratıcısı George R. R. Martin, sevenlerine yeni dizi müjdesini geçtiğimiz aylarda vermişti. Aralık 2017’de konuşulmaya başlanan yeni dizi ‘Nightflyers’ hakkında detaylı bilgiler ve dizinin ilk fragmanı paylaşıldı.

George R. R. Martin’in 1980 yılında kaleme aldığı aynı adlı romandan diziye uyarlanan ‘Nightflyers’ın çekimlerine 2018 sonbaharında başlanacak. Syfy kanalında yayınlanacak 10 bölümlük uzay-korku dizisinde, bir grup bilim insanının tesadüf eseri 75 yıl sonrasından gelen bir yaratıkla karşılaşması anlatılacak.

Dizide Gretchen Mol, Eoin Macken, Maya Eshet, Sam Strike ve Jodie Turner-Smith gibi isimler rol alacak. Dizinin yayınlanma tarihi ise henüz bilinmiyor.

Saniye Kaya

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi – Arkeoloji.
Sanat Karavanı Gündem Editörü.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Devamını oku:
Sinema Yazarları Derneği (SİYAD) 2016’nın En İyi Filmlerini Seçti!

Sinema Yazarları Derneği (SİYAD), geride bıraktığımız 2016'nın en iyi filmlerini belirledi. Belirlenen listenin ilk sırasında  Todd Haynes yönetmenliğini üstlendiği 'Carol'...

Kapat