Gizz Ceramic İlk Öğrenci Sergisine İmza Atıyor!

Kurumsal bir firmada çalışırken bir yandan hobi olarak ilgilendiği seramik sanatını bugün Gizz Ceramic ile meraklılarıyla buluşturan Gizem Girav, sanatını paylaştığı öğrencileriyle beraber ilk sergisini düzenleyecek.

Aralık 2017’den beri Gizem Girav’ın kuruculuğuyla faaliyet gösteren Gizz Ceramic, ortaya çıkardığı işlerle adeta büyüleneceğiniz bir atölye. Birbirinden güzel tasarımları yanında, bir aylık workshoplar düzenleyerek seramik meraklılarını bir araya getiren Gizz Ceramic, eğitim döneminde ortaya çıkan tüm eserleri sergileyeceği bir “Yaza Merhaba!” kutlaması düzenleyecek.

Düzenlenecek olan etkinliği “Hayalimde tasarımlarımı katbekat arttırmak, daha çok insana ulaşmak vardı. Ardından bu tarif edilemez hazzı seramik severlerin de yaşamasını amaç biçtim ve en kısa zamanda seramik kurslarımı başlatma kararı aldım. Bir aylık kurs programının sonucunda, öğrencilerin ürettiklerini sergilemek ve sanatseverlerle buluşturmak kendi adıma gurur ve mutluluk verici olacak.” sözleriyle dile getiren Girav ve öğrencileri, tüm seramik meraklılarını 28 Mayıs’ta Gizz Ceramic’te ağırlamaya hazır!

Adres: Öztopuz Caddesi Fatih Sokak No:48/A Ulus/İstanbul

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.