‘Good Time’ın Yönetmenlerinden Yeni Film!

2017 yapımı gerilim filmi ‘Good Time’ın yönetmenliğini üstlenen Ben Safdie ve Josh Safdie yeni bir filme imza atmaya hazırlanıyor.

Başrolünde Robert Pattinson’ın yer aldığı ve oyunculuğuyla akıllara kazındığı film ‘Good Time’ın (Soygun) ardından Safdie kardeşler yeni film hazırlığında. Hollywood’a transfer olan yönetmenler, bu kez bir süper kahraman filmiyle beyaz perdeye geri dönecek.


Uncut Gems adlı yeni filmle ilgili çalışmalara başlayan kardeşlerden Josh Safdie, The Independent’a yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi: “Uncut Gems eskisinden çok daha büyük bir prodüksiyona sahip olacak. Stüdyo bizden bu popüler çizgi roman kitabı üzerine fikir geliştirmemizi istedi. Biz remake’ini yapmak istedik ama stüdyo bizden devam filmi istediğini söyledi ve kabul etmedik. Ancak stüdyo sisteminde çalışmak ilgimizi çekiyor. Hayatımda bir ay öncesini bile planlayarak yaşayamazken şimdi 18 ay sonrasında bitirmem gereken planlı ve takvimli bir işin içine girdim. Zamanlama çok zor ama 18 ay sonra filmi tamamlamış olmayı umuyoruz.”

Robert Pattinson -Ben Safdie- Josh Safdie

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.