Görkem Baharoğlu’ndan Yeni Video Klip: ‘Uyanmalıyım’!

2005’ten bu yana yurtiçi ve yurtdışında birçok grup ve müzisyenle birlikte sahne alan ve geçtiğimiz ocak ayında Rüyadan Gerçeğe albümünü yayınlayan Görkem Baharoğlu, albümden ‘Uyanmalıyım’ adlı şarkısının klibini yayınladı.

Caz ve alt başlıklarında üretim yapan Görkem Baharoğlu, samimi tarzı ve sesiyle yeni şarkısının klibini müzikseverlerle buluşturdu. Baharoğlu, ocak ayında piyasaya çıkardığı Rüyadan Gerçeğe adlı albümünden ‘Uyanmalıyım’ adlı şarkısının klibini yine tarzıyla uyum içinde sade ve samimi görüntülerle birleştirdi.

İşte ‘Uyanmalıyım’ video klibi:

Görkem Baharoğlu Kimdir?

Müziğin sadece sahnesi değil, mutfağı ve akademisinde de aktif olarak çalışmalarını yürüten Görkem Baharoğlu, Bahçeşehir Üniversitesi’nde Ses Mühendisliği yüksek lisansını tamamladıktan sonra geçtiğimiz yılın en popüler mekânlarından Antalya Expo’da uzun süre görev aldı ve Expo’nun kapanış gösterilerine yaptığı besteler, ses tasarımları ve enstalasyonlarla damga vurdu. Görkem Baharoğlu ayrıca Rüyadan Gerçeğe başlığıyla yayımlanan albümünde tüm vokaller, gitarlar, aranje, edit ve miksi de üstlendi. Davulları daha önce çok defa farklı gruplarda birlikte çalıştığı Bartu Özbatur ve Mehmet Ali Yalaz’ın çaldığı albümün mastering’i ise Hasan Sercan Atlı’ya ait.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.