Hakan Bıçakcı Yeni Romanı ‘Uyku Sersemi’ni Okurlarla Buluşturmaya Hazırlanıyor!

Çağdaş Türk edebiyatının sevilen yazarlarından Hakan Bıçakcı, yeni romanı ‘Uyku Sersemi’ni 13 Ekim’de piyasaya çıkartıyor.

Otel Paranoya, Boş Zaman, Ben Tek Siz Hepiniz gibi kitaplarıyla tanınan yazar Hakan Bıçakçı, 13 Ekim’de okurlarını yeni bir hikayeyle karşılamaya hazırlanıyor. İletişim Yayınları etiketiyle raflardaki yerini alacak olan ‘Uyku Sersemi’, sürekli değişen şehir hakkında bir kitap hazırlamak isteyen genç bir editörün gözünden şehrin artık bir hatıraya dönüşen kitapçılarını, sokaklarını, evlerini anlatıyor.


Hakan Bıçakcı kimdir?

978’de İstanbul’da doğdu. 1996 yılında üniversite eğitimi için Ankara’ya gitti. 2001’de Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümü’nü bitirerek İstanbul’a döndü. İlk romanı Romantik Korku 2002’de yayımlandı. Çeşitli dergilerde edebiyat, sinema, popüler kültür konulu yazıları ve çeşitli derleme kitaplarda öyküleri yayımlandı. Apartman Boşluğu altı, Karanlık Oda ve Boş Zaman birer yabancı dile çevrildi. İstanbul’da yaşıyor. İletişim Yayınları’ndaki kitapları: Rüya Günlüğü (roman, 2003), Boş Zaman (roman, 2004), Apartman Boşluğu (roman, 2008), Karanlık Oda (roman, 2010), Ben Tek Siz Hepiniz (öykü, 2011), Doğa Tarihi (roman, 2014), Hikâyede Büyük Boşluklar Var (öykü, 2015), Otel Paranoya (grafik hikâye, 2017), Uyku Sersemi (roman, 2017)

Görsel: Nazlı Erdemirel

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.