Haluk Bilginer Şahsiyet Dizisi İle Uluslararası Emmy Adayı!

Haluk Bilginer Şahsiyet dizisi

Uluslararası Emmy Ödülleri için adaylar bugün belli oldu. Toplamda 21 ülkeden 11 farklı kategoride 44 adayın yer aldığı listede Haluk Bilginer Şahsiyet dizisindeki etkileyici performansıyla ”En İyi Erkek Oyuncu” kategorisinde Emmy’de aday gösterildi.

Mark Ruffalo’lu Dark Waters Filminden İlk Fragman!

Haluk Bilginer Şahsiyet İle Uluslararası Emmy Adayı

Uluslararası Emmy Ödülleri için merakla beklenen adaylar bugün açıklandı. 21 farklı ülkeden toplamda 44 adayın yer aldığı listede aynı zamanda Şahsiyet dizisinde Agah Beyoğlu rolündeki perfromansıyla hafızalara kazınan Haluk Bilginer‘de ”En İyi Erkek Oyuncu” kategorisinde aday gösterildi.

Onur Saylak tarafından yönetilen ve Hakan Günday tarafından senaryosu yazılan dizide aynı zamanda Cansu Dere, Müjde Ar, Hümeyra, Şebnem Bozoklu, Hüseyin Avni Danyal, Necip Menili gibi tanıdık simalarda rol alıyor.

Bunun yanı sıra Uluslararası Emmy Ödülleri için adayların Arjantin, Avustralya, Belçika, Brezilya, Kanada, Kolombiya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Macaristan, Hindistan, İsrail, Hollanda, Portekiz, Katar, Singapur, Güney Afrika, Güney Kore, Türkiye, Birleşik Krallık ve ABD’den seçildiğini de belirtelim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.