House M.D. Uyarlaması Hekimoğlu’ndan Tanıtım Yayınlandı

Merakla beklenen dizi Hekimoğlu‘ndan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Reyting rekorları kıran ve büyük bir hayran kitlesi yaratan House M.D. dizisi, Hekimoğlu adıyla yakında Kanal D’de başlıyor.

Dizi dünyasının unutulmaz karakteri Dr. House’u ise ünlü oyuncu Timuçin Esen canlandırıyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda; Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz gibi isimler bulunuyor.

Dizinin konusu ise şöyle; Hekimoğlu tıbbı tanı departmanı başkanıdır. Ekibinde bir çok doktor vardır. Başarılı bir doktor olmasına rağmen hastane kurallarını ve yasalarını çok takmaz. Bu umursamaz tavrı sürekli başına iş açar. Bu nedenle de çalıştığı hastanelerde çok tutunamaz. Ama işinin ehli bir doktor hatta bir dehadır.

Çok zeki, çözemeyeceği hasta vakası hemen hemen yok gibidir. Ama bir yandan hastaları iyi ederken, diğer yandan ekibinde beraber çalıştığı uzman doktorların psikolojilerini alt üst etmekten de hiç çekinmez. Öyle ki onların özel hayatlarına karışacak kadar da küstahtır. Ama kendisi sayılı gönül ilişkisinde çuvallamaktan öteye geçemiyordur.

Dizinin kesin yayın tarihi verilmeyerek “yakında” etiketiyle paylaşılan tanıtımı:

1 Yorum

  1. Avatar

    Kadriye Kirencik

    09 Kasım 2019 en 15:54

    Baslığınızın cumle yapisi bozuk olmuş.Hekimoğlu’ndan değil Hekimoğlu’nun olmaliydi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.