Iron Man Black Widow Filmi İle Geri Mi Dönüyor?

Iron Man Black Widow filmi

Başrolünde Scarlet Johansson’ın yer aldığı Black Widow filmi ile ilgili yaşanan son gelişme Marvel hayranlarını bir hayli heyecanlandırdı. Konuyla ilgili ortaya atılan iddiaya göre Iron Man Blck Widow filmi ile geri dönecek.

Geçmişten Günümüze Marvel Filmleri

Iron Man Black Widow Filmi İle Geri Mi Dönüyor?

Captain Amerika: Civil War ve Avengers Infinity War filmleri arasında yaşananları konu alacak olan Black Widow filmi ile ilgili çok konuşulacak bir detay da ortaya çıktı.

Paylaşılan bilgilere göre, Avengers Endgame filmi ile beraber Marvel Sinematik Evreni’ne dramatik bir şekilde veda eden Iron Man, bir kez daha seyirci karşısına çıkacak. Aslında şöyle bir baktığımızda ise Iron Man zaten Avengers Infinity War filminin geçtiği dönemde hayattaydı. Peki, ortaya çıkan bu detay neden bu kadar önemli? Gelin, Deadline sitesinin yapmış olduğu habere yakından bakalım.

Iron Man Black Widow filmi

Iron Man’in Geri Dönebilme İhtimali

Deadline adlı internet sitesinde yer alan Saturn Awards haberlerine göre, merakla beklenilen Black Widow filmi ile ilgili bir takım önemli bilgiler gün yüzüne çıkartıldı. Bildiğiniz üzere, Tony Stark karakterine hayat veren Robert Downey Jr.’In son bir Marvel filminde daha yer alacağı ve bununda Black Widow olacağı bir süredir kulislerde konuşuluyordu.

Natasha’nın Birleşmiş Milletler’den kaçtığı zaman diliminde geçecek olan filmde Natasha’nın Iron Man’den yardım isteyeceği de dile getirilmişti. Tabi, şimdilik söz konusu iddialar üzerine herhangi resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak, elde edilen bilgiler doğrultusunda Iron Man’in Black Widow filminde yer alacak olan flashback veya cameo sahneleri ile yeniden seyirci karşısına çıkması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.