Joker Filmi İlk Günden Büyük Bir Başarıya İmza Attı

Joker filmi

Sinemaseverler tarafından dört gözle beklenen Joker filmi, bildiğiniz üzere geçtiğimiz gün dünya çapında bölge bölge vizyona girmişti. Bugünden itibarense tüm dünyada sinemalarda olacak olan Joker filmi, ilk günde elde ettiği gişe hasılatı ile oldukça başarılı bir girişe imza attı.

Marvel’dan Iron Man 2020 Paylaşımı!

Joker Filmi İlk Günden Büyük Bir Başarıya İmza Attı

DC Comics’in sevilen antikahramanı Joker’in nasıl Joker haline geldiğini konu olan film haberin başında da belirtiğimiz üzere, bölgesel farklardan dolayı geçtiğimiz gün 4 bölgede vizyona girdi.

Vizyona girmesiyle beraber sinemaseverlerin yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalan Joker ön gösterimlerde dahil olmak üzere ilk günde toplamda  milyon dolar gelir elde ederek oldukça iyi bir davranışa imza attı.

Paylaşılan raporlara göre Joker’in ilk olarak Çarşamba günü Kore’de vizyona girdiğini görmekteyiz. Kore’de resmi tatil olduğundan dolayı Koreli sinemaseverlerin yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalan Joker, ilk günde Kore de 2.25 milyon dolar gişe hasılatı elde etmeyi başardı.

Bunu yanı sıra ilk gün Hindistan’da 900.000 dolar gelir elde eden film, aynı zamanda Hindistan’da şu zaman kadar en iyi ilk gün hasılatı elde eden yabancı film haline de geldi.

Perşembe günü ise toplamda 43 bölgede vizyona giren film, paylaşılan raporlara göre bu haftasonuna kadar toplam 73 bölgede vizyona girmiş olacak. Son olarak, bahsi geçen Joker filme ait olan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.