Joker Filmi Yeni Bir Rekora Daha İmza Attı!

Joker filmi rekor

Vizyona girdiği ilk günden bu yana oldukça konuşulan ve dikkat çeken Joker filmi, gişede yeni bir rekora daha imza attı.

Joker İnceleme – Hepimiz Palyaçoyuz! 

Joker Filmi Yeni Bir Rekora Daha İmza Attı!

Yılın en çok dikkat çeken filmlerden biri olan ve başrolünde Joaquin Phoenix‘in rol aldığı Joker filmi, bildiğiniz üzere 28 Ekim 2019 tarihinde ABD’de gösterime girmişti. Gösterime girdiği günden bu yana tüm sinema piyasasını alt üst ederek dudak uçuklatan izlenme rakamlarına ulaşan yapım, ABD’e gösterime girdiği üçüncü haftasında bile hala zirvedeki yerini koruyor.

Joker filmi

ABD Box Office tarafından açıklanan verilere göre Joker filminin gişede yeni bir rekora daha imza atarak yurt içi gişesinde toplamda 250 milyon dolarlık hasılat barajını geride bıraktı. Yaş sınırlaması olan bir film olsa da izleyicilerin bir hayli dikkatini çekmeyi başaran Joker, ayrıca tüm zamanların en çok hasılat yapan R-rated filmi olma yolunda da emin adımlarla ilerliyor.

Dünya Genelinde 740 Milyon Dolar Hasılat!

Bunun yanı sıra Joker, dünya genelinde elde ettiği hasılat ile de dikkat çekiyor. Bu kısımda dünya çapında yaklaşık 740 milyon dolarlık bir hasılat elde eden yapım, The Matrix Reloaded ve Deadpool 2 gibi gişe hasılatlarıyla dikkat çeken yapımları da geride bırakmaya hazırlanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.