fbpx

Joker Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Joaquin Phoenix’in Joker karakterine hayat verdiği merakla beklenen “Joker” filminden ilk fragman yayınlandı. “The Killing Joke” çizgi romanlarından ilham alınarak beyaz perdeye aktarılan film, Arthur Fleck’i odağına alacak. Beyaz perdede ilk kez Arthur Fleck karakterine solo bir filmde yer verilmiş olunacak.

Filmin konusu ise şöyle ki bu kez anti-kahraman Joker’i toplum tarafından dışlanmış bir adam olarak izleyeceğiz. Bir stand-up komedyeni olan Arthur Fleck, zamanla geçirdiği psikolojik değişimler nedeniyle akli dengesini yitirmeye başlayacak. Bu durum da onu bir süre sonra psikopat bir katile dönüştürecek.

Filmin teknik ve oyuncusu kadrosuna baktığımızda ise tecrübeli isimlere rastlıyoruz. Yönetmen koltuğunda Todd Phillips’in oturduğu filmin senaryosunu yine Todd Philips ve Scott Silver beraber üstleniyorlar. Filmin yapımcılığını ise Phillips’in yanı sıra bu yıl Oscar Ödülleri’ne damgasını vuran A Star Is Born filmiyle karşımıza çıkan Bradley Cooper yapıyor. Joker’in oyuncu kadrosunda ise başroldeki Joaquin Phoenix’in yanı sıra; usta oyuncu Robert De Niro, Dante Pereira-Olson, Douglas Hodge, Zazie Beetz, Brett Cullen gibi isimler yer alıyor.

İşte filmin fragmanı ve posteri:

İngilizce:

Türkçe altyazılı:

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.