Joker’in Devam Filmi İddiaları Devam Ediyor

Dünya çapında hasılat rekorları kıran Joker’in devam filmi için hazırlıklara başlandığı iddia edildi. Todd Phillips’in yazıp yöneteceği devam filminde Joaquin Phoenix’in, Joker rolüyle geri dönmesi bekleniyor.

Joker filmi, vizyona girdiği andan itibaren sinemaseverler tarafından beğeniyle karşılandı. Joaquin Phoenix’in performansının etkisiyle film, gişede muhteşem bir performans sergiledi. 18+ yaş sınırıyla gişede 1 milyar dolara ulaşan ilk film olarak tarihe geçen Joker, tüm zamanların en kârlı çizgi roman uyarlamaları arasında yer aldı.

Joker Filmi Rekor Üstüne Rekor Kırıyor!

Durum böyle olunca, devam filminin gündeme gelmesi de kaçınılmaz oldu. Filmin yönetmeni Todd Phillips‘in ve başrol Joaquin Phoenix‘in devam filmi hakkında açıklamalarda bulunmasının ardından beklenen haber geldi. The Hollywood Reporter’ın haberine göre; resmi açıklama yapılmasa da Warner Bros., Joker’in devam filmi için hazırlıklara başladı.

Deadline sitesi ise tam tersi bir haber yaptı. Joker 2’nun yolda olduğu iddialarının yanlış olduğunu duyurdu. Todd Phillips’in ikinci film için geri döneceğinin doğru olmadığı, yönetmenin böyle bir durumdan haberdar bile olmadığı ifade edildi.

Şimdilik iddialar bu yönde. İlerleyen günlerde daha neler olacak göreceğiz…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.