“Justice League: The Synder Cut” 2021’de Geliyor!

2017 yapımı süper kahraman filmi Justice League’in yeni versiyonu The Snyder Cut, HBO Max platformu üzerinden izleyicisiyle buluşacak.

Çizgi roman hayranlarının uzun süren kampanyalardan sonra DC platformu, Justice League‘in kesilmiş sahnelerinin olduğu yeni bir filmin, 2021 yılında Warner Media’nın HBO Max platformu üzerinden yayınlanacağını duyurdu. Hayranlar uzun zamandır sosyal medya üzerinden çeşitli platformlarda #ReleaseTheSnyderCut etiketiyle kampanyalar yürütüyorlardı. Hayranlar tarafından The Snyder Cut adı ile çağrılan film; Batman, Wonder Woman, Aquaman, Flash, Cyborg ve Superman’ın hikayelerini anlatacak.

Zack Snyder söz konusu gelişmeyi, Henry Cavill liderliğindeki Superman filmi Man of Steel‘in sanal gösteriminin ardından, canlı bir soru – cevap etkinliği sırasında açıkladı.

Zack Snyder, konu hakkında sorulan soruya şu şekilde cevap verdi: “HBO Max ve Warner Bros.’a sanatçıları destekleme ve gerçek vizyonlarının gerçekleştirilmesine izin veren bu cesur jest için teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca özel bir gerçeklik bu yapım için Snyder Cut hareketine katılanların tümüne teşekkür ederim.” 

Snyder, 2016 yılında Justice League’in çoğunu tamamlamıştı. Aile sorunları nedeniyle projeden ayrılmak zorunda kalmış, Yenilmezler’i tamamlamak için Joss Whedon görevi üstlenmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.