Keanu Reeves Başrollü “Bill & Ted” Fragmanı Yayınlandı

Keanu Reeves ve Alex Winter’ın başrollerini paylaştığı Bill & Ted serisinin üçüncü filmi Bill & Ted Face the Music’in fragmanı yayınlandı.

Keanu Reeves ve Alex Winter‘ın kamera karşısına geçtiği 1989 yapımı Bill & Ted’s Excellent Adventure, iki rock’n roll aşığı arkadaşın zamanda yolculuk yaparak Napoleon, Socrates gibi tarihi figürlerle karşılaşmalarını konu alıyordu. Film, 1991 yılında, izleyiciyle buluşan devam filmi Bill & Ted’s Bogus Journey ile evrenini genişletti.

Serinin üçüncü filmi, Keanu Reeves ve Alex Winter’lı Bill & Ted Face the Music, müziğe duydukları ilgi sayesinde zamanda yolculuk eden Bill ve Ted’in yeni maceralarını izleyiciyle paylaşacak. Gelecekten gelen bir ziyaretçi Bill ve Ted’i sadece bir şarkının tüm insanlığı kurtarabileceği konusunda uyardığında ikili, kızlarının yardımıyla şarkıyı kendilerinden geri almak için geleceğe gitmek zorundadır.

Filmin oyuncu kadrosunda Keanu Reeves ve Alex Winter’a; Samara Weaving, Brigette Lundy-Paine, Kid Cudi, William Sadler, Kristen Schaal, Holland Taylor, Jillian Bell, Anthony Carrigan, Jayma Mays, Erinn Hays, Hal Landon Jr., Amy Stotch ve Beck Bennett gibi isimler eşlik ediyor.

Merakla beklenen filmin 21 Ağustos’ta vizyona girmesi planlanıyor. (FilmLoverss)

İşte fragman:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.