Kit Harington Marvel Sinematik Evreni’ne Katılıyor

Kit Harington Marvel Sinematik Evreni

Game of Thrones dizisinin yıldız oyuncusu Kit Harington Marvel Sinematik Evreni‘ne katılıyor. Yapılan resmi açıklamaya göre Kit Harington, Marvel Sinematik Evreni’nin beklenen yeni filmi The Eternals’da yer alacak.

Kit Harington Marvel Sinematik Evreni’ne Katılıyor

En son olarak Game of Thrones dizisinde, Çılgın Kraliçe Daenerys Targaryen‘i öldürmenin cezasını çekerken gördüğümüz yıldız oyuncu, artık Marvel Sinematik Evreni’nde boy gösterecek.

D23 Expo’da yapılan resmi duyuruya göre Kit Harington, merakla beklenen The Eternals filminde Black Knight olarak bilinen fizikçi Dane Whitman’a hayat verecek.

Bildiğiniz üzere çizgi romandaki Black Knight‘ın kökleri Kral Arthur dönemine kadar uzanıyor. Çizgi romanlarda da Dane’in atası olan orijinal Black Knight/Kara Şövalye aslında Scandia’nın Sir Percy’si ve Camelot’un en büyük savaşçısı olarak biliniyor. Fakat, Sir Percy’nin soyundan gelenlerin hepsi ne yazık ki birer seçkin süper kahraman olamamıştı.

Hatırlarsanız, Dane’in amcası Nathan Garret, Iron Man ile savaşında ölümcül bir şekilde yaralanana kadar kötü şöhretli düşman Black Knight’tı. Ancak, Nathan Garret son nefesinde Dane’in Black Knight adını temizlemesini ve iyilik için savaşmasını istemişti.

D23 Expo’da yapılan duyuru da merakla beklenen filmin kadrosu da açıklandı. Filmin kadrosunda Angeline Jolie, Kumail Nanjiani, Ma Dong-seok, Salma Heyek, Lia McHugh, Lauren Ridloff ve Brian Tyree Henry gibi tanıdık simalara da yer verilecek.

Disney+ Üç Marvel Dizisini Daha Açıkladı: She-Hulk, Ms. Marvel ve Moon Knight

Bunun yanı sıra filmin yönetmen koltuğunda ise The Rider ile büyük beğeni toplayan Chloe Zhao oturacak. Önümüzdeki yıl vizyona girecek olan film, 1976’da Jack Kirby tarafından yaratılan eski, süper güçlenmiş insan ırkına odaklanıyor.

The Eternal Filmi 2020’de Vizyonda!

D23 Expo’da aynı zamanda Marvel Sinematik Evreni’nin yeni filminin vizyon tarihi de açıklandı. Buna göre merakla beklenen film 6 Kasım 2020 tarihinde seyircilerin karşısına çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.