Kurtlar Vadisi Netflix Üzerinden Yayınlanacak İddiası Yalanlandı

Kurtlar vadisi netflix

Kurtlar Vadisi Netflix üzerinden yayınlanacak iddiası dizinin hayranlarını bir hayli heyecanlandırmıştı. Fakat, geçtiğimiz saatlerde dizinin yapım şirketi Pana Film, söz konusu bu iddiaları yalanladı.

Kurtlar Vadisi Netflix Üzerinden Yayınlanmayacak!

Yayınlandığı dönem reyting rekorlarını alt üst eden fenomen dizi Kurtlar Vadisi’nin, Kurtlar Vadisi Kaos olarak çekilecek yeni bölümleriyle Netflix ile yeniden ekranlara döneceği iddia edilmişti.

Sosyal medya üzerinden en çok konuşulan konular arasına giren iddialar üzerine, Kurtlar Vadisi’nin yapım şirketi Pana Film’den, konuyla ilgili yazılı bir açıklama geldi.

Yapımcı şirket tarafından yapılan açıklamayla beraber Kurtlar Vadisi Netflix iddialarını yalanlandı. Pana Film tarafından yayınlanan basın bildirisinde ise şu ifadelere yer verildi:

Söz konusu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Pana Film olarak bizi yıllardır yalnız bırakmayan değerli seyircilerimizin Kurtlar Vadisi’nin geri dönmesini ne kadar istediklerinin farkındayız.

Dolayısıyla Kurtlar Vadisi ile ilgili herhangi bir gelişme olduğunda, spekülasyona izin vermeden tüm duyurular resmi sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır.

Bunun dışındaki açıklamalara ve onları yapanlara itibar edilmemesini rica ederiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur

View this post on Instagram

Bazı yayın organlarında yapımcılığı Pana Film tarafından üstlenilen Kurtlar Vadisi adlı dizimizin bir dijital platform ile anlaştığına dair spekülatif haberlere yer verildiği görülmüştür. Söz konusu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Pana Film olarak bizi yıllardır yalnız bırakmayan değerli seyircilerimizin Kurtlar Vadisi’nin geri dönmesini ne kadar istediklerinin farkındayız. Dolayısıyla Kurtlar Vadisi ile ilgili herhangi bir gelişme olduğunda, spekülasyona izin vermeden tüm duyurular resmi sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır. Bunun dışındaki açıklamalara ve onları yapanlara itibar edilmemesini rica ederiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur

A post shared by Kurtlar Vadisi Vatan (@kvpresmi) on

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.