La Casa De Papel’in Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu

La Casa De Papel yeni sezon tarihi

La Casa De Papel yeni sezon tarihi Netflix tarafından resmi olarak açıklandı. Peki, La Casa De Papel 4. Sezon ne zaman başlayacak? İşte cevabı!

Joker’ın Devam Filmi Gelecek mi?

La Casa De Papel Yeni Sezon Tarihi Açıklandı

Heyecan verici üçüncü sezonun ardından dördüncü sezon ile yeniden ekranlara dönecek olan La Casa De Papel’in yeni sezon tarihi resmi olarak açıklandı.

La Casa De Papel yeni sezon tarihi

Buna göre, bir grup hırsızın İspanya Kraliyet Darphanesi ve Merkez Bankası soygununu konu alan Netflix dizi, 18 Ocak 2020 tarihinde yeniden izleyicisiyle buluşacak.

La Casa De Papel Konusu

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

Bu soygun için 5 aylık bir eğitim sürecinden geçen ekip, eğitim sürecinini tamamlayarak her türlü ihtimali göz önünde bulundurarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Fakat, bu kısımda atlanan bir detay ekibi tabiri caizse bir çıkmazın içerisine hapseder.

İspanyolcada “Kağıt evi” anlamına gelen La casa de papel dizisinin başrolünde ise Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Pedro Alonso gibi ünlü oyuncuların yer aldığını da belirtelim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.