Listelerinin En Başında Seyahat Olanlara Bir Önerimiz Var: Go! World

Dünya üzerinde ziyaret etmek için o kadar çok ülke, o kadar farklı kültür var ki… Hepsi hayatımızın bir parçasının deneyimi ve macerası olmak için bizleri bekliyor. Sizin de bu ülkelere gitmek için en uygun zamanı beklediğinize eminiz, çünkü keşfetmek herkesin hayalidir! Harita dediğimizde gezginlerin aklında gelen ilk isimlerden biri olan Bold Tuesday, interaktif ve bir o kadar da özgün bir harita tasarladı. Kendine has tarzı ile aslında kişisel dünyanızın ne kadar büyük, hatta sonsuz olduğunu hatırlatan bu tasarım için evinizin en sevdiğiniz köşesini hazırlamaya başlayabilirsiniz!

“Go! World” keşfedilmeyi bekleyen yerleri inceleyebileceğiniz, sonradan dönüp baktığınızda gurur duyacağınız ve her aklınıza geldiğinde içinizi tatlı bir heyecan kaplayacak olan maceralarınızı planlayabileceğiniz kişisel bir harita. İşin en güzel kısmı da şu ki; henüz işaretlemediğiniz ya da işaretlediğiniz birkaç lokasyon olsa da, bu harita her haliyle evinize şık ve gösterişli bir hava katıyor.

Harita üzerindeki bütün ülkeler siyah mat vinillere, ince konturlar halinde kesilmiş bulunmaktadır. Gittiğiniz ülkelerin üzerindeki siyah parçaları kaldırdığınızda altından beyaz bir arka plan gözükür ki bu beyaz kısımları karanlıkta da görebilirsiniz! Ya da dilerseniz gittiğiniz ülkenin sizde bıraktığı etkiye göre o beyaz alanı boyayabilir, evinizi renkli bir aksesuarla neşelendirebilirsiniz.

Bütün dijital uygulamalarla karşılaştırıldığında, görsel açıdan tatmin eden ve gittiğiniz ülkeleri kaydetmek için minimal bir analog tekniği olarak düşünülebilir. Ayrıca somut olarak gittiğiniz ülkeleri ve listenizde bekleyenleri görebilir, kendinizi daha rahat programlayabilirsiniz.

Kendi evinize hediye edeceğiniz “Go! World” ile her bir macerada kendi kişisel dünyanız daha da aydınlanıyor!

go-world-2

go-world-4

go-world-3

go-world-5

go-world-6

go-world-7

go-world-8 go-world-9

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.