Martin Scorsese Filmi The Irishman’den İlk Fragman Yayınlandı

Efsane oyuncular Robert De Niro ve Al Pacino‘yu bir araya getiren, gerçek olaylardan uyarlanan Martin Scorsese filmi “The Irishman”in ilk fragmanı yayınlandı. Netflix’te yayınlanacak olan The Irishman’in fragmanında De Niro ve Pacino’nun yeraltı dünyasının işlerine karıştığına tanık oluyoruz.

Filmin konusu ise şöyle: II. Dünya Savaşı’nın kıdemli askeri Frank Sheeran’a odaklanan ve 1975 yılında geçen hikayede organize suç çetesinin yaptıkları konu ediniyor. Frank Sheeran, 20. yüzyılda birçok adı çıkmış ünlü isim için dolandırıcılık ve tetikçilik yapmıştır.  Organize suç çetesi ise 25’in üzerinde kişinin ölümünden sorumlu olan Sheeran’ın peşine düşer. Film, Amerikan tarihinin en gizemli suç olaylarından biri olan işçi lideri Jimmy Hoffa’nın ortadan kayboluşunu gözler önüne serecek.

The Irishman’de Sheeran’ı Robert De Niro, Hoffa’yı ise Al Pacino canlandırıyor. Filmin oyuncu kadrosunda; Jesse Plemons, Harvey Keitel, Joe Pesci ve Bobby Cannavale gibi isimler yer alıyor. Film, dünya prömiyerini New York Film Festivali’nde yapacak. Netflix’teki izleyicileriyle ise önümüzdeki sonbahar aylarında buluşması planlanıyor.

İşte fragman:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.