Marvel’dan Iron Man 2020 Paylaşımı!

Marvel Iron Man 2020

Marvel, Iron Man 2020 paylaşımı beraber çizgi roman tutkunları için yepyeni bir hikayenin başlayacağını müjdeledi.

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 4 Ekim

Marvel’dan Iron Man 2020 Paylaşımı!

Bildiğiniz üzere Marvel evrenin en bilindik karakterlerinden biri olan Tony Stark’tan sonra Iron Man hikayesini devam ettiren birden fazla karakterle karşılaştık.

Şimdi de Marvel yapımcıları, söz konusu bu karakterler arasında yer alan ve Tony Stark’ın üvey kardeşi olarak bilinen Arno Stark ile Iron Man hikayesini devam ettirmek istiyor.

Marvel Sinematik Evreni bir yana, Marvel‘ın çizgi romanları da dünya çapında halen milyonlarca kişi tarafından sevilerek okunmaya devam ediyor. Hal böyle olunca da bu okuyucuları da yabana atmak istemeyen Marvel, yeni bir Iron Man hikayesi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Bu konu üzerinde çalışmalarına hız kazandıran Marvel, aynı zamanda Iron Man 2020 paylaşımı ile de yeni bir Iron Man hikayesinin resmen başlayacağını duyurmuş oldu.

Iron Man 2020

Yeni Iron Man Hikayesi Yolda

Marvel tarafından paylaşılan posterde Arno Stark‘ı, Tony Stark‘ın mezarının başında görüyoruz. Paylaşılan posteri incelediğimiz ise Tony Stark’ın mezar taşının üzerinde ”Burada Yatanlar” yazması ise oldukça dikkat çekiyor.

Bildiğiniz üzere Arno Stark, Tony Stark‘ın aksine Iron Man zırhını ajanlık yapmak ve paralı askerlik için kullanacak. Şimdilik, Arno Stark‘ın bu hikayesinin ne zaman başlayacağı bilinmiyor. Ancak, elde edilen bilgilere göre yeni Iron Man hikayesinin bir sonraki yıl başlayacağı ön görülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.