Marvel’ın Comic Con’da Duyurduğu Tüm Filmler ve Diziler

Marvel’ın Avengers: Endgame sonrası için takvimi nihayet belli oldu. San Diego Comic-Con’da bir panel düzenleyen Marvel Stüdyoları, merakla beklenen yeni film ve dizileri için resmi duyuruları yaptı. Ayrıca yeni Blade için Mahershala Ali ile anlaşıldığı açıklandı.

İşte Marvel Stüdyoları’nın 2020-2021 yılları için hazırladığı filmler:

Black Widow: Filmin başrollerinde Scarlett Johansson ve Rachel Weisz yer alıyor. Yönetmenlik koltuğunda ise Cate Shortland oturacak. 1 Mayıs 2020’de vizyona girecek.

The Eternals: Angeline Jolie ve Salma Hayek’in başrollerinde yer aldığı filmi Chloe Zhao yönetiyor. 6 Kasım 2020’de vizyona girecek olan filmde ayrıca Game of Thrones’un sevilen aktörü Richard Madden da yer alacak.

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings:  Simu Liu’nun başrolünde yer aldığı filmi Destin Daniel Cretton yönetiyor. 12 Şubat 2021’de vizyona girecek.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness:  Benedict Cumberbatch ve Elizabeth Olsen’in başrollerinde yer aldığı filmi Scott Derricson yönetecek. 7 Mayıs 2021’de vizyonda olacak.

Thor: Love and Thunder: Ragnarok’un yönetmeni Taika Waititi tarafından hazırlanan filmin başrollerinde Chris Hemsworth ve Natalie Portman yer alıyor. Natalie Portman, Thor’un çekicini kaldırıp kadın Thor olacak. Film 5 Kasım 2021’de vizyona girecek.

Disney Plus’ta yayınlanacak olan Marvel dizileri:

The Falcon & Winter Soldier: Anthony Mackie ve Sebastian Stan’ın başrollerinde yer aldığı dizi 2020’nin sonbahar aylarında yayınlanacak.

WandaVision: Avengers: Endgame sonrasında geçecek. Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin başrollerinde yer alacağı dizi 2021 ilkbahar aylarında yayınlanacak.

Loki: Marvel’ın en sevilen karakterlerinden birisi olan Loki geri dönüyor. Avengers: Endgame’de bildiğiniz gibi Loki, tesseract ile birlikte 2012 yılında kaybolmuştu. Yeni dizide Loki’nin nereye gittiğini öğreneceğiz. Dizi 2021 ilkbahar aylarında yayınlanacak.

WHAT IF …?: Marvel Sinematik Karakterlerini içeren bir animasyon serisi. Alternatif senaryoları ele alacak. 2021 yaz aylarında Disney Plus’ta yayınlanacak.

Hawkeye: Jeremy Renner’lı Hawkeye dizisi 2021 sonbahar aylarında izleyicilerle buluşacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.