Matrix 4 Çekimleri Ne Zaman Başlayacak?

Matrix 4 çekimleri ne zaman başlayacak

Matrix 4 ile ilgili bugün önemli bir gelişme yaşandı. Yaşanan gelişmeye göre Matrix 4 filminin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ortaya çıktı. Peki, Matrix 4 çekimleri ne zaman başlayacak? İşte detaylar!

Matrix 4 Çekimleri Ne Zaman Başlayacak?

Geçtiğimiz ay Warner Bros tarafından resmi olarak onaylanan Matrix 4 ile ilgili yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Ortaya çıkan yeni haberlere göre, Matrix 4 filminin çekimlerine Şubat 2020’de başlanılacak.

Merhaba Güzel Vatanım’dan Yeni Fragman Yayınlandı

2021 yılı içerisinde piyasaya sunulması beklenen Matrix 4 filminin çekimleri, Screenrant’ın haberine göre 2020 yılının Şubat ayında başlayacağı ortaya çıktı. Paylaşılan raporlar doğrultusunda 2020 yılında çekimlerinin başlaması beklenilen filmin çalışma başlığı ise “Project Ice Cream” olacak.

Matrix 4 çekimleri ne zaman başlayacak

Keanu Reeves Ve Carrie-Anne Moss Geri Dönüyor!

Warner Bros tarafından yapılan açıklamada Neo olarak Keanu Reeves‘in, Trinity olarak da Carrie-Anne Moss‘un seriye geri döneceği kesinleşmişti. Fakat, Morpheus karakterini canlandıran Laurence Fishburne’ün dönüşü ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

Matrix üçlemesiyle birlikte gişede toplamda 1.6 milyar dolarlık bir hasılat elde etmeyi başaran yapımcı şirket, şimdi de serinin dördüncü filmiyle beraber karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Henüz resmi olarak vizyon tarihi açıklanmayan filmin 2021 yılı içerisinde vizyona girmesi bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.