Matrix 4’ün Vizyon Tarihi Açıklandı!

Matrix 4 vizyon tarihi

Sinemaseverler tarafından merak edilen Matrix 4 vizyon tarihi Warner Bros tarafından resmi olarak duyuruldu.

Matrix 4 Vizyon Tarihi Açıklandı!

Geçtiğimiz aylarda Warner Bros tarafından resmi olarak onaylanan Matrix 4 ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son yaşanan gelişmeye göreyse, Matrix 4’ün merak edilen vizyon tarihi belli oldu. Warner Bros tarafından ilan edilen vizyon tarihine göre Matrix 4, 21 Mayıs 2021 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

John Wick 4 ile aynı hafta vizyona girecek olan yapım ile ilgili henüz detaylı bir açıklama yapılmadığını da belirtelim. Ancak, Warner Bros tarafından doğrulanan bilgilere göre filmin yönetmen koltuğunda orijinal üçlemenin yönetmeni olan Lana Wachowski oturacak. Doğrulanan bir diğer bilgi ise Lilly Wachowski’nin serinin yeni filminde rol almayacak olması olarak karşımıza çıkıyor. Tabi, Keanu Reeves‘i de unutmamak gerek.

Bildiğiniz gibi Warner Bros şu sıralar filmin oyuncu kadrosunu belirlemekle uğraşıyor. Şimdiye kadar Keanu Reeves ve Carrie Anne-Moss, Jade Pinkett Smith, Yahya Abdul-Mateen, Neil Patrick Harris ve Jonathan Groff gibi isimlerle anlaşan Warner Bros, oyuncu kadrosunu tamamladıktan sonraysa hızlı bir şekilde çekimlere start verecek.

İlginizi Çekebilir: Tarantino’dan Kill Bill 3 Geliyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.